Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A jogtiszta dvd-n vásárolt...

A jogtiszta dvd-n vásárolt filmjeinket más nyelven is szeretnénk megnézni, milyen filet töltsek le és hogyan adjam hozzá az új nyelvet számítógépen?

Figyelt kérdés
Milyen fileban vannak a hangok, és hogyan kell lejátszani új nyelven, ami a dvd-n nincsen rajta, pl magyarul?

2012. dec. 9. 17:29
 1/9 A kérdező kommentje:
konkrétan a garfield a mozifilm (az első) alkotásról van szó. Megvan nekünk egy gyűjteményben jogtisztán, önálló egy db dvd n nemet és angol nyelvvel, de nincs rajta a magyar. A neten fenn van Garfield.a.mozifilm.2004.HUN és a többi néven, de nekem elég lenne a hatvan fileból a magyar hang, és a jótanács, hogy hogyan kell lejátszani a meglévő dvd-nket az új nyelven a Média Player Classicban, mert ott hozzá lehet adni új hangot, de (alapvetően nem dvdhez és amúgy sem) nemtom hogyan.
2012. dec. 9. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig jogtiszta ez a dvd mig nem változtatsz rajta semmit. Tehát nincs jogod késziteni egy új dvd-n még egy hangsávot alárakva, mert az már nem lesz jogtiszta, innentől kezdve akár le is tölthetnéd a netröl szinkronnal.

Ha a dvd formátumhoz ragaszkodsz (miért?) az más tészta, egy ilyen videó alól kiveszed a szinkront és dvd editor programban hozzáadod új hangsávként. Ez megoldható, de én azt mondom nem érdemes vele tökölni.

2012. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindegy nekem a formátum, csak menjen magyarral is. Fenn van a teljes verzió vagy hatvan darab fájllal, amit viszont minek letölteni, amikor behemót nagy és úgyis megvan már, itt van a kezemben a jogtiszta korong. De melyik fájlok a hangfájlok a hatvanból a neten, és hogyan adjam hozzá?
2012. dec. 9. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A hatvanból egyik sem, illetve mindegyik. Én nem látom, de feltételezem hogy ezek darabolt rar fájlok, igy mindre szükséged van. Cserébe készen kapod és nem kell a hangsával bűvészkedned.
2012. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, 95 rar és még van hozzá egy darab sfv, egy darab vob és egy nfo file.

Ezek közül nem csak egy a hang? Komolyan nem akarok öt giga fölösleges adatforgalmat (ezért áll az eredeti kérdés), de amúgy is, hogyan kellene a kilencvennyolc állományból csinálni egy lejátszhatót?

2012. dec. 9. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

De melyik, a 65-ös rar mindig a hang, igy gondolod? Nem, az elkészitett iso-t feldarabolják egyenlő méretü rar fájlokra, lesz ahány darab lesz. Ha minden szeletét letöltöd akkor ki tudod csomagolni és megkapod az iso-t amit egy iró programmal kiirhatsz dvd-re.

Az az egy vob pedig egy kis bemutató rész a dvd-böl, hogy letöltés elött ellenőrizhesd a minőséget.

Ha nem akarsz ekkora adatmennyiséget mozgatni létezik más formátum is, nem csak a dvd, de ez már legyen a te döntésed.

2012. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha rarban van,akkor az nem úgy van,hogy egyik csak ezt,a másik meg csak azt tartalmazza.Olyan,mintha feldarabolnád a filmet-mindegyik rarban egy-egy darabkája van a filmnek.

De én is azt javaslom,hogy töltsd le mondjuk inkább avi formátumban(nah,ennyit a jogtiszta dvd-ről,de senki nem fogja tőled számonkérni :) )

2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos csak dvdben van fenn, máskülönben nem érdekel a formátum.
2012. dec. 9. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezer helyen láttam a neten .avi-ban magyar szinkronnal. Keresgélj egy kicsit mert másképpen nem fogod tudni megoldani.
2012. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!