Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nem tetszik nektek a Sötét...

Ha nem tetszik nektek a Sötét lovag felemelkedés, miért nem?

Figyelt kérdés
Légyszives ha van kérdésetek és azért nem értitek tegyétek fel!

2012. dec. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszett, tulkomplikaltak, meg mintha mar nem is batman lett volna hanem egy akarmilyen akciofilm; nem volt meg a "batman feeling".
2012. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem Nolan leggyengébb filmje.


Nem tetszett, hogy amiket a képregényből vett, ahhoz képes rosszabbúl használta fel őket. Hogy túl sokfelé bontotta a fókuszálást, elég lett volna Batmanre és még valakire - vagy max összesen 3 személyre - összpontosítania.

Nolanhez kéepst meglepő mód vannak benne logikátlanságok.

Unalams a film, ami csupán a végén próbál beindulni - inkább kevesebb, mint több sikerrel.

Aki ismeri a képregényeket, az egyből tudta, mi a "hatalmas csavar" Bane körül.

Batman utolsó harca Joekr nélkül? Viccnek is rossz - tudom, tudom, haláleset, meg minden, de akkor is, Batman az Batman és Joekr az Joker, ez olyan, mintha Dart Vader nem ment volna el az utolsó részre...

Ez az én véleményem, kérem ezt tartsák tiszteletben azok, akiknek nem tetszik, nem értenek vele egyet.

2012. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Szerintem jó film.
2012. dec. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Batmant túl "emberinek", túl hétköznapinak és esendőnek mutatta be. Egyébként is nekem még a Tim Burton-féle adaptációk tetszettek, mert azok tudták leginkább visszaadni a képregény képi világát.
2012. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, az az nem látom, h nektek hol van benne logikátlanság? Természetesen tiszteletben tartom válaszaitokat és köszönöm :)
2012. dec. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!