Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha november 19-én kerül a...

Ha november 19-én kerül a moziba a Twilight második része, akkor tulajdonképpen már hamarabb Magyarországon lesz hiszen le kell szinkronizálni. Nem?

Figyelt kérdés
Bocsi ha buta a kérdés : )
2009. aug. 20. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem feliratosan adjak majd! Vagyis 19-en meg bisztosan.


A film mar reg kesz van (forgatas, vagas, minden) es szerintem siman lebetithetnek akar mar ma este ahelyett hogy az embet idegeit meg honapokon keresztul nyuznak...nah mind1.

Szerintem bisztos itt lesz hamarabb mert csak ugy siman angolol nem vetithetik le a jonepnek.

2009. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én remélem, hogy nem fogják szinkronizálni.De ha feliratos lesz, azt is meg kell hozzá szerkezteni, szóval biztos itt lesz már a film 19-e előtt.
2009. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Bár érdekes,hogy az amerikai premier előtt adják itthon.
2009. aug. 20. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem adják le 19.e elött. Hisz Amerikába is 20.-án lesz.. Bármelyik interjút megnézitek, amikor a sztárok mondják, hogy "És nézzétek meg a mozikba a New Moont, tudjátok 11.20-án!" És amikor megláttam kiírva hogy 19.-én nálunk lesz.. Esély sincs arra, hogy elöbb kiadják! És azért húzzák az agyad, hogy elmenj és megnézd! De neten már rajta lesz 19.-én este.. Szóval.. Áhh. Na mind1..
2009. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az IMDB-n az van írva, hogy nálunk 19-én felirattal adják... És szerintem megint csak a dvd változatra csinálnak szinkront. És igen, pár nappal a premier előtt már itt szoktak lenni a filmek...

Amin jót nevettem:A Franciák mikor megtudták, hogy nálunk 19-én lesz a premier, ők előre hozták még egy nappal, 18-ára... XD XD XD

2009. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!