Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan animék érdekelnének,...

Olyan animék érdekelnének, ahol a GONOSZ a főszereplő, az ő szemszögéből látjuk az eseményeket. Esetleg még nyer is a végén. (mint pl. Death Note-ban Yagami Light)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Lightot nem mondanám gonosznak , csak teljesen más világképe volt , a cél szentesíti az eszközt figura .


Amúgy teljesen ilyen Lelouch Lamperogue a Code Geass-ből , felhasznál a tervéhez mindenkit és nem tudod eldönteni a legvégéig hogy mit akar és 1 epikus utolsó 10percben derülki hogy mit miért tett.


Fate/Zero-ban ilyenvolt pls Emiya Kiritsugu is ..


Hellsing OVA-ban Alucard


Mirai Nikki-ben Yuno


Kara no Kyukai-ban Shiki


Shiki-ben Sunako Kirishiki (Bár ő nem volt főszereplő)


Elfen Lied-ben Nyu


Madoka Magicaban is voltak hasonló szálak , de a végére kiderült minden .


Claymore -ben kb az összes Claymore


Deadman Wonderland-ben Shiro


.hack//Roots -történetszálon Haseo


Beelzebub-ban Oga (bár oga amúgy 1 idióta volt )


Phantom: Requiem for the Phantom -ban Ein és Zwai (bár itt nem mondanám hogy gonosz volt mert volt kényszerítve is)

2012. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
The Devil King is bored ez csak manga, de nagyon szórakoztató :D
2012. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Light egyáltalán nem volt gonosz. Csak unta a sok igazságtalanságot. Alkalma lett arra hogy változtasson ezen, és ki is használta.
2012. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyád a sploilerért.. Rakhattál volna valami figyelmeztetést elé.
2014. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem hol van itt a spoiler!?
2014. jan. 26. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nézem a Death Note-ot és nekem úgy jött le, hogy Yagamyt hozod fel példának arra, hogy a gonosz nyer. Ha félreértettem, akkor bocsánat. Első felindulásomban írtam a választ, mert nagyon megragadott az anime, de még nem tudtam befejezni.
2014. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!