Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Linkelne nekem valaki olyan...

Linkelne nekem valaki olyan oldalt ahol a Naruto Shippuden részei fent vannak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magyar szinkronnal kellene, nem baj ha le kell tölteni csak ingyenes legyen, Indavideón és youtube-on már kerestem de nincs fönt csak 292-íg, és csak kb hetente tesznek fel új részeket.

2012. dec. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs is több rész még. :) Mikor kiadják az új részt, utána nem sokkal már kész is a magyar felirat. Hetente egy részt adnak ki csütörtökön, vagy kedden, hirtelen most nem tudom. A Naruto shippuuden pedig egy jó ideig nem is lesz magyar szinkronnal az animax anyagi helyzete miatt, de hidd el sokkal jobb felirattal, mint szinkronnal. Az érzések jobban átjönnek benne.
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most ugye az animéről van szó. Mert ha a történetet tovább akarod tudni, akkor olvasd el a mangát :) A Naruto kun oldalon fent van online. Csak ajánlani tudom.
2012. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs magyar szinkronnal , nem is valószínű hogy lesz .

Ígérgetik 2éve de hagyukmár , a sima narutot is tönkrebaszták azzal a szar szinkronnal .

Talán azért tesznek fel hetente részeket mert heti 1 részt adnak le japánban , majd megy fordítás angol onnan magyar , csütörtök délelött van naruto asszem , estére szokott lenni felirat is .


Torrent : *****


Felirat : [link]


Felejtsd el a magyar szinkront ha animét akarsz nézni , 8évesen már mindenki tud olvasni .

Amúgy a narutot nem tartom max 1 közepes animének , de jó szórakozást hozzá!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen közben rájöttem hogy nincs még több része :S csak kicsit türelmetlen természetem van és kíváncsi vagyok a folytatásra, lehet elolvasom az online mangát :). Amm én utálom a szinkronos animéket... a japán halandzsa a legjobb az egészben :D.
2012. dec. 12. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
talán azért mert még csak a 293.résznél tart az egész, a többit még japánban sem adták ki
2012. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 deltaleader válasza:
amugy honan tudjátok hogy hetente adnak ki részeket?
2013. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!