Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A gyanú árnyékában. Van...

A gyanú árnyékában. Van köztetek olyan akinek segített már megoldani a problémáját? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2012. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te most ezt komolyan kérdezed? Már, hogy a fenébe oldana meg bármilyen problémát egy sorozat, amit kitaláltak? Minden úgy történne élőben, mint a sorozatban? Nem értem...
2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

???

Hallottam, hogy a történetek alapja igazok, de szerintem sokat elforditanak a végére....meg szerinted minden törént ha nem is happy end-del, de már múltnál jobban fejeződik???

2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem kéne így leoltani a kérdezőt. Jó ez a sorozat, bár tényleg túl sok néha, de megmutatja hogy különböző helyzetekben mit kell cselekedni.
2012. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bedixx válasza:

Egyszer tényleg unatkoztam gondoltam belenézek, mert pont akkor ment, és tényleg lekötött (!)vagy 3 perce talán még mosolyogtam is.....

Ilyentéren mondhatni ,hogy megoldott 3 perc unalmat..

Hála érte ....(tényleg jó volt)... ;D

2012. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindegyik témája ugyan az.Vagyis egy kalap szart ér ez is ,ugyanúgy mint a többi magyar sorozat.
2012. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sztricska_pal válasza:
egy nagy problémám volt, sokat néztem tv-t ... probléma megoldva
2012. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra jó, hogy rájöjj, hogy nem vagy teljesen agyilag zokni, mert nem lennél iylen marha mint azok ott. Amúgy igen, nem valós történetek, hanem kitaláltak, némelyik akár meg is történhet, de épeszű ember hamar rövidre zárná csak hát akkor nem lenen meg a műsoridő sem. Pl. ha észreveszed ,hogy a dobozban gyűjtögetett spórolt pénzed eltűnik ,te vajon napokig könyörögnél és nyaggatnád minden veled egy lakásban élő családtagot, hogy valld be, hogy te loptad el, ezzel persze csak öntöd az olajat a tűzre, mert nyilván a tolvaj nem vallja be, akit meg ártatlanul gyanúsítasz az meg rosszul rézi magát. Minimális agy kell csak hozzá ,hogy összetereld a családot és elmond mi történt, majd egyszer és csak egyszer megkérdezni, hogy tud-e erről bárki valamit? Nemleges válasznál meg hívni a rendőrséget, hogy itt betörés történt nagy értékre elkövetett lopással, majd ők kijönnek, helyszínelés stb. és majd talán kiderül mi történt.
2012. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!