Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha barátokkal nézek horrort...

Ha barátokkal nézek horrort nem olyan ijesztő?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és elhívtak horrort nézni (a barátom és a haverjai és a legjobb barátnőm) de én még sosem néztem horrort, őszintén nem is akarok, mert egy kis ijesztő videót sem merek megnézni, a horrortól meg még jobban félek. De félek, hogy ez miatt szakít velem. Barátnőm azt mondja, hogy nem annyira durvák és úgy is beszélgetnek. De én félek.. Mondjam meg a barátomnak, hogy nem megyek mert nem szeretem a horrort? Ki fognak nevetni..

2012. dec. 14. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt Szakítana veled akkor nem is szeret igazán!

És Igen,nyugodtan mondd meg nekik hogy nem szeretnél Horrort nézni ( Ha ezt nem fogadják el , nem is voltál.vagy a Barátjuk )

2012. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ők szinte minden hétvégén ezt csinálják a barátnőm barátjánál. A barátnőm szerint így nem is vagyok vele eleget. Pedig szinte minden nap találkozok vele! Még csak 1 hete járunk..
2012. dec. 14. 16:59
 3/6 CIA+FBI ***** válasza:
72%

Figyelj! Ez csak film nem kell a komolyan beleélni magad!

Én a horror filmeken csak nevetek egy olyat sem láttam amitől megijedtem volna! Vedd viccnek az egészet! Nekem is a barátnőm nem szerette a horrorokat és most együtt nevetünk rajta! 24/F

2012. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség.Nem fog összedőlni a világ,ha megmondod őszintén,hogy miért nem mész el,ha meg valaki emiatt szakít egy másik emberrel(egy film miatt?!),az nem is érdemel barátnőt(jelen esetben).

Az utolsó válaszolóval nem értek egyet,ha nagyon nem akarja megnézni,akkor minek erőltesse?Nem mindenki egyforma,nem biztos,hogy fel tudná fogni viccként,ahogy te anno,vagy hogy is mondtad.

2012. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CIA+FBI ***** válasza:
100%

Az elég baj hogy ha elhiszi és hisz benne! Ezek csak Filmek és nem megtörtént dolgok! De kinek a pap kinek a papné!

De ha egy film miatt elhagyja akkor tényleg nem érdemli meg!

2012. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van,nem szabad összekeverni a valóságot a filmnél(ilyen műfajú filmnél),de amint mondtam,mindenki más-egy kisgyereknek is mondhatnád,hogy "nyugodtan megnézheted,mert nem valós",attól még biztos félni fog.Rendben,hogy a kérdező nem kisgyerek,de ezek szerint gyenge idegzetű,ráadásul lány.Ezért mondtam csak,amit mondtam :)
2012. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!