Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek 'A...

Nektek mi a véleményetek 'A végső akarat' c. török sorozatról?

Figyelt kérdés
Kinek szurkoltok, és miért?

2012. dec. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon szeretem a sorozatot, bár minden részét nem tudom megnézni, de nyomon követem a történéseket! Amit tudok az online is visszanézem! Mivel én is anyuka vagyok beletudom képzelni magam Lale helyzetébe, de nem tudom hogy én mit tettem volna a helyében! Nem hiszem hogy el tudtam volna hagyni a családomat! Ennek ellenére megértem miért tette!

Szerintem ez egy nagyon jó sorozat, ha az rtl klubra tették volna biztos többen néznék, és mondjuk 17 órás kezdetre!

Na de akkor a kérdésre is válaszolok:) Én azért szurkolok hogy Lale megkapja a gyerekek felügyeleti jogát! Sajnálom Zeynepet, de azért ne akarja elvenni másnak a gyerekét, amíg nem tudta hogy mi volt Laleval megértettem a viselkedését, de nekem nagyon ellenszenves lett!De szerintem a végére úgyis összejönnek Egevel!Zeynep Kerimmel. A Tuna meg Atessel! És te kinek szurkolsz?

2013. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azt elfelejtettem, hogy Zeynepet is értem, nem lehet gyereke szörnyű érzés. De az még szörnyűbb lehet hogy nem láthatod a saját gyerekeidet minden nap! Én tuti megbolondulnék! Amúgy kicsit gyors volt a házassága Egevel, egy hónappal az után, hogy Lale "eltűnt"! Szóval nem tudom , hogy mit várt! Amúgy tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy film! De akár az életben is történhet ilyen, nem?
2013. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már elegem van belőle folyton csak a két gyerek nyavajgását hallom. "Én apuval akarok menni4", "Én anyuval akarok menni!", "Utálom Zeynepet...", "Te nem vagy az anyukám!".... Ez megy minden részben, baromira unalmas már...
2013. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaki leírná, mi lesz a vége?
2013. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, nagyon szép sorozat, sokkal értelmesebb, mint a spanyol szappanoperák! Lale-t én is teljesen megértem, és lehet, h én nem hagytam volna el a családom, de az ő helyzetében igen, mivel az anyja is ebben halt meg.

Eda karaktere a kedvencem. Bár néha egy kicsit bunkó és ravasz.

Zeynepről én sem tudom, mit képzel, becsöppen egy családba és elvárják, hogy a gyerek egy-kettőre imádják??? Ráadásul még szereti a vőlegényét. És amikor bejelenti, hogy gyereket vár, akkor azt hiszi Naz majd repes az örömtől? Nem láttam az elején a részeket, nem tudom, hogy az a gyerek lehet-e Ege gyereke, vagy Kerim-é.

Remélem Ates végre rájön, hogy Tuna őszintén szereti őt.

(Én most nézem az RTL klub-on, nem a II-es verziót)

2013. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!