Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Hobbit folytatásáról?

Figyelt kérdés
Előszőr leírom az én elképzelésemet aztán ki ahogy gondolja írja le. Itt egy link [link] ami szerint lehet hogy 3 részes lesz ez a film. Amit sokan nehezen képzelnek el hiszen egy vékony könyvről van szó és már az első film majdnem végigért a Hobbit történetén. Én úgy gondolom hogy Peter Jackson egy Star Warshoz hasonló univerzumot akar 6 résszel. És a másik 2 résznek Hobbit... valami lesz a címe de nem fog a könyvhöz kapcsolódni. Helyette visszatérnek a gyűrűk ura idejébe és egy párhuzamos idősíkon játszódik a tündék és törpök harca a gonosz ellen. Hogy miért gondolom ezt? Hát azért mer egyszer már ezt megcsinálták 2006-ban. A neve The Battle for Middle Earth 2 aki ismeri a játékot az tudja. Ennek a játéknak a története tökéletesen beleillik a film folytatásába. Erebor elfoglalása majd törpök és tündék szövetsége végül Dol Guldur elfoglalása. Mindez párhuzamos idősíkon a Frodo kalandjaival.

2012. dec. 17. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy 3 részes lesz a film, ez egy TÉNY. :) Én örülök neki és személy szerint semmi spekulálgatás meg haosnlítgatás nem érdekel. Az ilyenek miatt lesz a végén a sok csalódás. Örülök a filmnek és kész. A téma jó, a szakemberek jók, mit érdekel engem hogy mihez hasonlít? Tolkiennak rengeteg anyaga vanm függelék stb. A hobbit egy nagyon tömören megírt történet, kevés benne még a párbeszéd is, szinte alig fejtenek ki valamit. Jackson csak annyit csinál, hogy elmeséli ezeket a részeket is, amik ugyan nincsenek benne a Hobbitban, de Tolkien függelékeiben és jegyzeteiben, ott-itt szépen megtalálhatók. Ennyi.
2012. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy tudom hogy összeköti majd a Hobbitot és a Gyűrűk urát, megmutatja az előzményeket! Gondolom ilyen lesz Frodo gyerekkora, a szüleinek a halála, Aragorn mikor Elrondhoz kerül és egymásba szeretnek Arwennel, ilyesmik...
2012. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a második részben megérkeznek a sárkányhoz (mert azért még sok cselekmény van hátra) a második részben ugye visszafoglalják a sárkánytól Erebort és az Öt Sereg csatája lesz. De ez csak az én véleményem :3
2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
sztem odáig biztos elmennek hogy Bard lelövi a sárkányt mert elve az lesza cime hogy ˝the destilation of smaug˝ magyarul a sárkány pusztulás azt nem tudom hogy beteszik ide még hozzá az öt sereg csatját vagy az csak a 3.részbe leszz-e.
2012. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Desolation of Smaug lesz a címe és az pusztaságot jelent...
2012. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Hogy érted azt, hogy már majdnem végigért a könyv történetén az első rész? Csak az első 6 fejezeten vagyunk túl, azt pedig senki sem merné megtenni, hogy egy teljesen új történetet kreáljanak. Egy játéknál elmegy, de egy filmben nem teszik, nem tehetik meg, szerintem meg sem fordult a fejükben ilyesmi. Mind a 3 rész a Hobbit-könyvet fogja feldolgozni, amit színeznek, bővítenek. Ezen kívül csak a Gyűrűk Ura függelékeit használhatják fel, mert nincsenek meg a szerzői jogaik hozzá, hogy a Gyűrű keresését, a Szilmarilokat, vagy egyéb Tolkien műveket dolgozzanak fel vagy abból merítsenek. És mint már előttem is írták, a második rész feltehetőleg a sárkány haláláig megy el, ahogyan a címéből is sejthetjük.

2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2012. dec. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!