Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk Ura III. végén miért...

A Gyűrűk Ura III. végén miért kérdi Bilbó Frodótól, hogy hol van a régi gyűrű? Nem is tudott az eseményekről?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekes, hogy megkérdezi, mert a Gyűrű szövetségében , amikor elindul a Szövetség Mordorba, akkor Bilbó is ott tartózkodik. És nem is tud semmit a tervről? Hogy el kell pusztítani a gyűrűt? Frodónak mégis ad kardot és mithrilt...
2012. dec. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom kételkedett benne, hogy sikerült elpusztítani.
2012. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert a Gyűrű megsemmisült, ő elkezdett rohamosan öregedni, és szenilis lett? Nekem ez tök egyértelmű. Mamám is folyton megkérdez mindent, pl. "Vótam ma mán bótba?" és ezt komolyan kérdezi mert halvány gőze sincs róla. Az agyér elmeszesedés, vagy a Alzheimer kór az öregeknél gyakori. Bilbó elég öreg volt, és nincs kizárva hogy középföldén nincs ilyen problémája az öregeknek :)
2012. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm, igen erre is gondoltam :D csak ez olyan furcsa volt..hogy így lezárni, hogy a "nagy Bilbó", aki annyi kalandot átélt Gandalffal, és megtalálta az Egy Gyűrűt konkrétan bolond lesz a végére..
2012. dec. 19. 07:35
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen szerintem is szenilitásra utaltak.Még nevettünk is Anyámmal,hogy amikor Frodó mondja,hogy "elvesztettem",jó hogy nem vágja rá az öreg:"Akkor menj vissza keresd meg!"LOL
2013. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!