Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Richard...

Mi lehet a film címe? Richard Gere-t lelövik az elején lebénul mindent elfelejt. Ahogy felépül rájön h szörnyű ember volt és mindent rendbehoz.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyu látott szerdán egy filmet nem tudja melyik csatornán és hogy mi volt a címe. Elmondása szerint Richard Gere játszott benne. Arról szólt, hogy az elején lelőtték és elvesztette az emlékezetét és lebénult. mindent elölről kellett megtanulnia.kiderült h rossz ügyvéd volt és rájött h csalta a felesége és ő is a feleségét. majd mindent helyrehozott happy end a vége.. mi lehetett ez a film? műsorban sem találtam sehol és Richard Gere filmjei között sem.

2012. dec. 21. 17:05
 1/3 HalkHogen ***** válasza:

Harrison Ford volt az a Richard Gere... :)


CSAK EGY LÖVÉS


[link]

2012. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy ilyesmi lehet a bibi, anya öregszik :-( pedig a Richard Gere a nagy szerelme... szólok neki, hohy megcsalta :-D
2012. dec. 21. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

:D

ez tényleg nagyon jó film és köszi amúgy én meg pont azon gondolkoztam h ki az a színész Richard Geer mellett aki attól függ.len hogy kb 30 évvel idősebbb nálam, nem rúgnám ki az ágyamból és nem jutott eszembe a neve (H.Ford:)

2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!