Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Berényi Andris most akkor...

Berényi Andris most akkor meghalt a Barátok Köztben?

Figyelt kérdés
Tegnap lebotlott a huszadikról. Nem mondták, hogy kiírják őt a sorozatból? Nem hallottam róla.

2012. dec. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De mondták hogy kiírják .

Ekkora zuhanást kevés esélyel lehet túl élni .

1:1billióhoz az esélye.

Amúgy szerintem az lessz hogy megkapja az üzenetet a juli és azt hiszi miatta öngyilkos lett , attila képét meg átépíti a miki.

2012. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én arra is gondoltam, hogy nem zuhan le, hanem csak egy kiálló peremre esik, mint az akciófilmekben, de akkor ezek szerint pórul járt szegény. Azt én is remélem, hogy Atkát kicsinálja Miki, megérdemelné a kis patkány.:)
2012. dec. 22. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

A 2 maffiózó arckifejezéséből szerintem lehet következtetni, hogy szegény nem akadt fent sehol, hanem annyi neki:-S

Komolyan majdnem elsírtam magam:-(

2012. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Már vagy 2 hónapja volt a sajtóban anno, hogy Berényi András szerepe megszűnik a Barátok köztben, és arra hivatkozik a rendező, hogy unalmas a karaktere.

Szóval nem R. Kárpáti Péter kérte, hogy írják ki a sorozatból, hanem a rendező döntött így.

A színész még szomorú is volt a döntés miatt, de ez visszavonhatatlan volt.

2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

"Tegnap lebotlott a huszadikról", ezen jót nevettem! :D

Szerintem úgy fog folytatódni, hogy a Miki megtudja András halálát és kinyiffantja a két hírvivőt (ezért még akár böribe is kerülhet, de nem hiszem, hogy Mikit kiírják - ő az egyik legjobb!), plusz még beleférhet egy Miklós kontra Attila fight is. Sőt! Még egy Nóra vées Juli is jöhetne...

Hú, túl jó a képzelőkém! Annyi biztos, hogy az esküvő befuccsolt.

2012. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy Mikit is kiírják a sorozatból:) De én is sajnáltam Andrist:D Lebotlott a huszadikról:DDD
2012. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látom hogy leesik a magasból, el sem hiszem, ugyanis a többi szereplő, az állítólagos szerettei, barátai nem nagyon erőltették meg magukat, köztük az igazi színészek sem, mikor értesültek a tragikus hírről. Képtelenek eljátszani jól egy ilyen szituációt.
2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!