Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura rajongók! Ti...

Gyűrűk ura rajongók! Ti láttátok már a Hobbit című filmet? És ha igen mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Én kicsit csalódtam bevallom...:(

2012. dec. 22. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de ha nem olvastad akkor miről beszélsz? Elárulom neked hogy a könyvben alig van párbeszéd és a trollok tényleg úgy beszélnek hogy "anyád" mivel ilyen ormótlanok és h*lyék, akkor meg milyen legyen a filmben? Az orkokat meg azért csinálták géppel ( megis mondták a videó blogokban) mert színészekkel meg maszkokkal nagyon nehéz.
2012. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Én 3D-ben láttam a mozikban pár napja...szerintem nagyon jó...márcsak a másik 2 részt kell megvárni...tudomásom szerint a 2. része 2014-ben jelenik meg.

Eleje kicsit unalmas de a tübbi viszonylag jó :)

Mozikban 3D-ben érdemes megnézni !

2012. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy kevés a könyvben a párbeszéd, az nem azt jelenti, hogy a filmben kell egy csomó gagyi szöveg. Ráadásul a Gyűrűk urát sem olvastam (még), de nagyon tetszik a film. És ezzel nem a Gyűrűk urához hasonlítom, csak azt mondom, hogy nem kell olvasnom a könyvet ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni.
2012. dec. 24. 19:28
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem csalódottan jöttem ki, mert Gyűrűk Ura rajongóként amint meghallottam az első ismerős zenét, meg megláttam a Megyét, Völgyzugolyt, eleredt a könnyem :D Annyira vártam már évek óta, hogy legyen valami folytatás, vagy valami a GYU-val kapcsolatban, hát előzményt kapta aminek ugyanúgy örültem :) Akkor még ne molvastam a könyvet, mikor megnéztem a Hobbitot, szóval számomra is érdekes volt az, ahogy a trollok beszéltek, az orkok kinézete, meg még jó pár dolog. Azonban azt tudtam, hogy ez a könyv konkrétan Tolkien gyerekeinek íródott. Tehát nem lesz tele vérontással, mesésebbre kell venni a dolgot. Igazából nem szabad nagyon hasonlítani a GYU-hoz. Nekem maradt az továbbra is a kedvencem, imádni fogom mindig is, de a Hobbit is belopta magát a szívembe. Most tartok a könyv felénél, ami szintén tetszik, és jó látni, hogy részletesen vitték fel filmre a fontos dolgokat.Bár én sok eltérést is látok a könyvhöz képest, de ez nem vált hátrányára a filmnek véleményem szerint. Összegezve tehát nem csalódtam, és nagyon várom a folytatást. A második rész egyébként tudomásom szerint 2013 decemberében lesz és nem 2014-ben!

2013. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Szerintem Radagast nagyon béna volt,a nyulszánnal,mint valami idétlen télapó.A madárfosról már nem is beszélve a fején...

Továbbá nem tetszettek a filben a "olcsó fantasy" klisék.Pl ahogy Galadriel be van állítva a holdsütésben...Továbbá nekem már így is vonatott és unalmas volt,nem,hogy ebből még 2x ennyi...

Szóval igen én csalódtam kicsit:(

2013. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Tök korrekt film (könyvet nem olvastam ... még, se a Gyűrűk urát). Van olyan szinten mint a Gyűrűk ura film részei, nálam 10/10 ... humor, kaland, történet, minden a helyén van.
2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

harmadik vagyok..

15. Mi bajod Radagast-tal?? Ő ilyen, úgymond fura és csak így lehetett érzékeltetni. És nagyon jól csinálta a rendező azt a Galadriel-es részt.

Nem tudom mi bajotok a filmmel.

Ja és 14. nagyon igazad van :D

2013. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Hát én is csalódtam.Szerintem Peti most nem igyekezettannyira.Azt gondolta hogy aki a gyűrűk urát szerette annak úgy is mindegy milyen a hobbit úgy is tetszeni fog neki.amúgy a könyvnek nyomába sem ér és azt sem értem miért kell ebből is három részt csinálni.
2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Huuu hát nagy csalódás volt.
2014. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én csalódtam.:(

Ez már inkább úgy nézett ki mint egy videó játék:(((

2014. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!