Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi olyan vonzó az...

Szerintetek mi olyan vonzó az Twilight sagában hogy ennyire magávalragadja az embereket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem fogott meg.
2009. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
az hogy olyan pocsék hogy egyszerűen hihetetlennek tartod az olvasása közben hogy ennél szarabb lehet,de a vége felé ebben kezdesz kételkedni:D
2009. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Jajj, megint egy tvájlájtos kérdés :V


Azért ragadja magával a tinilányokat mert a főszereplő egy cukipasi.

2009. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a történet fogja meg.Nem feltétlenűl a "cuki pasi"!!Van annál sokkal jobb is.......
2009. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

vagy azert mert teljesen elter a szokasos ,,dilis amcsi film" kategoriatol, igazi erzelmek vannak benne, es egy olyan ferfi amilyet sok no szeretne maga mellet tudni.

Meg szerintem mindenkinek mas tetszik benne. De (amint lathatod) nem mindenki van oda erte.

2009. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért szereti mindenki, mert bella életére minden tinilány vágyódik. Ki ne akarna egy hihetetlenül jó képű, udvarias, régimódi, pasit aki minig arról áradozik, hogy mennyire szeret és hogy milyen ínycsiklandó vagy. Meg ki ne akarna egy olyan barátnőt mint alice? és a cullen család többi szívszorítóan szexi vámpírjairól ne is beszéljünk, akikkel minden nap eggyütt lógsz.
2009. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadik válasz írójával. :)
2009. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ bocs negyediket akartam írni! :D
2009. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A történek és az, hogy bele lehet élni magadat. A "cukipasi" csak mellékes. :)
2010. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!