Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Olyan 6-7 éve (de lehet,hogy több)láttam egy filmet.A címére már nem emlékszem de a lényegére igen:egy kislánynak meghal az apja és a kislány árvaházba kerül.Az árvaházban van egy lány aki nagyon utálja és kiközösíti.Az árva lány azzal szórakoztatja magát(és ha jól emlékszem még pár árvát az árvaházból) hogy mindenféle mesét talál ki.Az egyik meséjében van rajzol egy kört a homokba kör amin belül ha benne van nem történhet vele semmi gond.A végén a filmnek kiderül hogy nem halt meg az apja,és visszamehet hozzá.A film végén az a lány aki kiközösítette megöleli és kibékülnek.

Többre nem emlékszem mert már nagyon régen láttam.



2012. dec. 24. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kis hercegnő

[link]

2012. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ez az.köszönöm szépen :)
2012. dec. 25. 17:30
 3/4 anonim válasza:
Nem fogod elhinni, de én is ezt a filmet kerestem már nagyon rég óta. Köszönöm, hogy megkérdezted, mert te jobban emlékeztél, jobban leírtad. Nagyon jó is film.
2013. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amióta leírták nekem a film címét,legalább háromszor megnéztem.rettenetesen jó,és megunhatatlan :))
2013. ápr. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!