Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett Elena örökbefogadva...

Már megint?! kérdése:

Miért lett Elena örökbefogadva? (Vampire Diaries)

Figyelt kérdés
Ráadásul családon belül? A testvére az unokatestvére, az bácsikája meg az apja? stb

2012. dec. 25. 06:30
 1/7 anonim válasza:
52%
Mert a szülei meghaltak autóbalesetben, így a nénikéje (Jenna) lett a gyámja.
2012. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
az örökbefogadó szülei haltak meg autóbalesetben. Az igazi szülei Isobel és John, de nem tudom, miért lett örökbe fogadva...talán Isobel nem akarta Elenát megtartani...
2012. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Először én is úgy gondoltam, ahogy az első válaszoló írta, utána elolvastam a második kommentet és eszembe jutott, hogy úgy volt. Szóval az első válasz nem jó.


Szóval Elena szülei John és Isobel (erre később jön rá), de ha jól tudom már kiskorában örökbe fogadják. Nem értem.. Azt tudod, hogy Isobel vámpírrá változik.. vámpírrá változik, nem? Ha jól emlékszem igen. Vámpírként nem tarthatta meg Elenát, bár szerintem már hamarabb is örökbe adta.. gondolom nem kellett neki. Isobel összejött valamikor Alarickal. Aztán Elena örökbefogadó szülei meghaltak.. Gyámja Jenna néni lett, aki ő is összejött Alarickal. Aztán ő is meghalt.. aztán Alaric is. Tök bonyolult. Kicsit zavaros, amit írtam.xd Én is próbáltam rájönni.

Tehát Jenna Elena nagynénje, de nem vér szerinti, hiszen az örökbefogadó anya testvére.

2012. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Kétszer is megtörtént.


A szüleihez egyszer bekopogott egy fiatal lány aki hamarosan szülni készült.(Alaric jövendőbeli felesége)


A lány Elena nagybátyától lett terhes és miután megszülte Elenát néhány nap múlva eltűnt.

Így lett elena először örökbefogadva.

A második meg hogy meghaltak a mostohaszülei is.

2012. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elenát születése után fogadták örökbe, mivel a vérszerinti anyja (Isobel) még csak 16-17 év körüli volt és nem akarta megtartani a babát, mivel még túl fiatal volt, diáklány és nem tudta volna eltartani a kisbabát. Mivel a vérszerinti apja (John Gilbert) testvére orvos volt, az ő segítségét kérték a szülésnél és aztán végül ő és a felesége fogadták örökbe a gyereket (Elenát).

Az előttem írók rosszul tudják, hogy a nevelőszülei halála után a nagynénje, Jenna örökbe fogadta. Nem fogadta örökbe, csupán a gyámja lett. Az két különböző dolog.

Remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, szóval, hogy Isobel miért adta örökbe.. mert túl fiatal volt? és miért pont a sógorának? ezt említik?
2012. dec. 28. 05:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán részletezik a dolgot. De szerintem azért a sógorának, hogy így legalább családon belül marad. :P
2012. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!