Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan filmeket...

Tudtok mondani olyan filmeket amik pedofilokról és gyerekekről szólnak? Mint pl. a Lolita vagy a Trust.

Figyelt kérdés
A Hard Candy-t ne mondjátok, az szerintem borzalmas. Meg volt még egy, amiben egy kisfiút bezárva tartott egy helységben egy ember, de a végén meghalt autóbalesetben, azt is láttam már...
2012. dec. 25. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért szereted a pedofilos filmeket?
2012. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert érdekel a téma. és nem, nem vagyok pedofil, 16 éves lány vagyok, és nem az erőszakos jelenetekre vagyok kíváncsi, hanem hogy hogyan hat az "áldozatokra" a dolog. kisebb koromban velem is történt pár dolog
2012. dec. 25. 22:22
 3/12 anonim válasza:

Titokzatos Bőr


(alapmű :))

2012. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt is láttam már :)
2012. dec. 31. 09:37
 5/12 anonim válasza:

Az ígéret megszállottja (The Pledge) - Egészen kiváló.


A nyugalomba vonult rendőr, Jerry Black sikeres pályafutást mondhat a magáénak, utolsó ügyét mégis képtelen lezárni. Talán, mert gyermek az áldozat. Talán, mert nem tudja tétlenül tölteni nyugdíjas napjait. A kétségbeesett anyának megígéri, hogy kézre keríti a gyilkost. Szenvedélyévé válik a nyomozás, a tett helyszínére költözik, és végtelen türelemmel gombolyít fel minden lehetséges szálat.


Pretty Baby - Nem rossz.


Louis Malle, az európai filmművészet egyik legnagyobb alakja számos provokatív filmet készített pályája során. A vérfertőzés témáját érinti például a „Szívzörej” című művében (1971), a „Pretty Baby” pedig a gyermekprostitúciót veszi górcső alá. A téma grafikus ábrázolása mind a mai napig tabunak számít a mainstream, de egyéb mozik világában is, tehát a „Pretty Baby” nyugodtan nevezhető unikumnak is.

Malle hihetetlenül kockázatos vállalkozása természetesen egyáltalán nem működne a 12 éves Violetet játszó, 1965-ben született Brooke Shields nélkül...


Polisse - Szerintem borzasztó hatásvadász, és emiatt hiteltelen.


A párizsi rendőrség ifjúságvédelmi osztálya súlyos ügyeket old meg minden nap, olyanokat, mint gyermekek molesztálása, kiskorú zsebtolvajok ügye, családon belüli erőszak. Eközben a rendőröknek meg kell tartani az egyensúlyt a munka és a magánélet között, amely nem is egyszerű feladat.


Lolita (1962)


Humbert, az özvegy Charlotte jóvágású albérlője, beleszeret az özvegy koraérett lányába, Lolitába. Titokban viszont kezd vele, melybe a lány belemegy anélkül, hogy igazi mély érzésekkel viszonozná a férfi szerelmét. A szerető végül elveszi az anyát feleségül, hogy a lány mindig a közelében legyen. Amikor Charlotte felismeri, hogy mi a valóság a férfival kapcsolatban, akiről azt gondolta, hogy ő hódította meg, bekövetkezik a katasztrófa. Bejelenti, hogy Lolitát kiteszi a házból. Erre a férfi megöli az asszonyt, de az elválást már nem lehet megakadályozni.


Lolita (1997)


Humbert a világlátott, művelt, sokoldalú européer remek partinak tűnik Charlotte szemében, aki a kisvárosi irodalomtanár szállásadónője. A férfi azonban az asszony 12 éves lányához, Lolitához vonzódik, aki gyermekkori szerelmére emlékezteti. Hogy a közelében maradhasson, elveszi Charlotte-ot, ám a feleség hirtelen meghal. Lolita épp táborban nyaral, ahol egy aberrált férfi megerőszakolja. Humbert elhozza a lányt, s együtt utazgatnak, ám az idill nem tart soká.


Jagten (Vadászat) - Ez pont az ellenkezője, a témádnak, de még csak fesztiválokon mutatták be.


Egy dán kisvárosban járunk. A negyvenéves Lucas egy óvodában dolgozik, épp elvált, és próbál egyedül új életet kezdeni. Úgy tűnik, jó úton halad, tizenéves fia, Marcus is vele akar élni, a gyönyörű Nadja személyében pedig még új barátnőre is talál. Az óvodai munka is szórakoztató, és a gyerekek is szeretik őt. Egy nap azonban a kicsi Clara, legjobb barátjának lánya megvádolja Lucast azzal, hogy Lucas a férfiasságát megmutatta neki. A férfi számára az élet egy rémálommá válik. A társadalom kiközösíti, elveszíti állását. Ezen sajnos még az sem tud változtatni, hogy Clare bevallja, csak kitalálta az egészet, és nem volt igaz az incidensről szóló sztori.

2012. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem film, de nagyon szép:

[link]

[link]


(a többihez keress rá googleben hogy pl "loveless 3 inda" stb)


meg az aarianfantasynak vannak durvafilmjei.

2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Schande c. német film. Azt hiszem nincs szinkronos fajtája.
2013. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wanda33 válasza:

I Know My Name is Steven-igaz történet Steven Staynerröl...csak egyszer láttam és nagyon megrázó volt


Michael 2011-5hónapig tart fogva egy 10éves fiut

2013. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom a cimet sajnos,de hatha beugrik valakinek A tartalom.

A csalad szomszédjába költözik egy férfi,akiről kiderül, hogy pedofil, a kislányokat altatóval elkábítja.Az anya rájön, és a film végén rányit a férfira,aki épp az ő lányát kábította el, és próbálja megerőszakolni.A nő elvágja a férfi torkát hátulról.

2017. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Human trafficking Donald Sutherlanddel. Nagyon jó film!
2018. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!