Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az időtlen szerelem trilógia...

Az időtlen szerelem trilógia első részének (rubinvörös), láttam az előzetesét, a megjelenés 2013. 03.14. A mozik Magyarországon is fogják adni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2012. dec. 25. 12:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezt még nem lehet tudni, de nagyon remélem, hogy igen, de ha nem akkor én németül is meg fogom nézni, bár egy szót se tudok németül, de mindegy. Egyszerűen imádom, már mind a 3 könyvet elolvastam és vagy 50-szer megnéztem az előzetest is. Egyébként honnan tudod, hogy márc. 14.-én fog megjelenni a film?
2012. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A film honlapján fent van, meg több helyen is írták. Amúgy én is nagyon szeretem ezt a trilógiát! :)
2012. dec. 29. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem,de sehol sem írták. :(

Szerintem Magyarországon kizárólag feliratos formában fog csak megjelenni. :)

2012. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én igazából annak is nagyon örülnék!
2012. dec. 30. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozikban csak feliratosan fog menni, de dvd-n lesz magyarul. Legalábbis remélem. :)
2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, a magyar mozik nem nagyon akarják se szinkronizálni, se leadni a filmet, ezért a neten szerveződik egy petíció, amit ha minnél többen aláírnak, akkor talán majd figyel rá a magygar média is. :D

[link]

rjátok alá, hátha elérünk valamit! :D

2013. márc. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!