Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pi élete vagy A nyomorultak?...

Pi élete vagy A nyomorultak? Szerintetek melyiket érdemes moziban megnézni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én A nyomorultak c. filmre szavazok.
2012. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én A nyomorultakat szeretném majd megnézni. :)

De azt csak akkor ajánlom, ha szereted a musicaleket és nem zavar, ha feliratosan kell nézned egy filmet. (pár mondat kivételével mindent énekelnek benne)

2012. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz nézni, én is a Nyomorultakat ajánlanám, de tényleg csak akkor, ha szereted a musicaleket, de a Pi életét is csak akkor ajánlanám ha bírod azt hogy szinte az egész film alatt a tengeren himbálózó kamerát kell nézned. ez engem egy kicsit idegesített, és tengeribetegeknek nem ajánlanám, barátnőm kicsit az volt, és nagyon fájt a feje a film végén.

Én csak a Pi-t láttam moziban, és amit írtam az egyetlen hátránya a filmnek, de a története nekem tetszett :)

2012. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mikor lesz a Nyomorultak c. film premierje? a cinemacity.hu-n nem találtam. Valaki esetleg nem tudja?
2012. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszolónak: holnap lesz a premierje, de a Cinema City oldal tényleg nem hajlandó egyelőre a műsort frissíteni, úgy tűnik. Hogyha sokáig így marad, akkor valószínűleg a Pi életét nézem meg.

2012. dec. 26. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Nyomorultakat mondanám. ( kicsit későn válaszolok bocs... :D ) Én azt néztem és maximálisan megéri!! :)
2013. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A filmekre nézve már nem aktuális a kérdés, de én anno karácsony környékén mindkettőt láttam. Teljesen más műfaj a kettő, így nemigen tudnám összehasonlítani. Mindkettő tetszett :)
2013. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!