Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet online megnézni Az...

Hol lehet online megnézni Az emberi százlábú 2. részét?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mozicsillag
2012. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak a borzalomnak van 2. része?? :O
2012. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre szólok!

Rengeteg horrort láttam már, de az Emberi Százlábú 2 a legbetegebb amit eddig kifogtam.

Pont annyira gusztustalan és beteg, mint amennyire amatőr és vicces az első rész.

Tudom, hogy nem vagy felkészülve arra, ami abban a filmben van, arra egy egészséges ember nem lehet felkészülve.

Szóval inkább ne nézd meg. :D

2012. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Megnéztem, és hát eléggé undorító film. Komolyan nem tudom ki az az elmebeteg aki ezt kitalálta, és a színészeket sem értem, hogy vállalhatták ezt el. Azért egyszer kíváncsiságból szerintem érdemes megnézni:D Elég jól bírom a horrorokat, általában amíg a többiek sikítoznak én röhögök rajta, de azért a fogkiverésnél meg a térdszabdalásnál azért kicsit undorodtam. Bár a pasi hasa elérte ugyanazt a hatást:D

2012. dec. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!