Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Éhezők viadala vs. Harry Potter

Figyelt kérdés
Csak egyet lehet választani, aki pedig nem látta még az Éhezők viadalát (Hunger games) azoknak nagyon ajánlom. :)
2012. dec. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadalát csak filmen láttam,a Pottert olvastam is,így inkább arra voksolok... talán ha elolvasnám a könyvet akkor jobban eltudnám dönteni.
2012. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) A Harry Pottert én is olvastam, meg az Éhezők viadalát is. De akkor neked is ajánlom, mert nagyon jó! 3 kötetes. :)
2012. dec. 26. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
ja,azt tudom... csak könyvtárba sosics ugy benn h kitudjam venni... hosszú rá a várólista... gépen meg nem szeretek olvasni
2012. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt olvastam is és láttam is. Mindkettő nagyon tetszik, más kategória, nem tudok dönteni. :)
2012. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát az Éhzők viadala egy nagyon jó könyv,de mindenképp a Harry Potter a jobb.Ez egy korszakalkotó mű,nem csak "egy jó sorozat",ez egy olyan sorozat ami örökre bele van vésődve a köztudatba és az irodalom történetébe.

Az Éhezők viadala érdekes,izgalmas és kétségkívül megérdemli a figyelmet,de nem ér fel a Hp-hez.A története nem annyira különleges,láthattunk már élet-halál harcot vívó ártatlan embereket összezárva(Battle Royale,Legyek ura,FűrészXD)de HP előtt még sose hallottunk varázslóiskoláról.A karakterek se olyan nyomatékosak mint a HP-ben.A történet nem olyan összetett,nem olyan bonyolult.Viszont az írói stílus jobb,szebb.

Összességében az Éhezők viadala jó élmény,megéri megismerni,de a Harry Potter az mégiscsak Harry Potter.

2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én az éhezők viadalára szavaznék,mivel abba sokkal jobban bele tudtam élni magam és teljesen átéreztem és kb annyira féltem,mint maguk a szereplők,persze a hp. is tök jó,bár abból csak a 4-et és a 2,5 elejét olvastam.
2013. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szadista vagy... Hogy kérdezhetsz ilyet?? :D Én imádom a Harry Pottert, kedvenc könyve(i)m, és nem tudom letenni! My Life is Harry Potter so I am a PotterHead. :)) De most olvastam ki az Éhezők Viadala első kötetét és azt is imádom! :)) De... szerintem mégis inkább a Harry Potter ♥ :D
2013. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ez a két könyv két külön világ. Nem nagyon lehet egymás mellett tudni őket, de mivel a Kiválsztottat (Éhezők viadala 3. ) most olvasom és teljes Éhezők viadala lázban égek én arra szavazok. :)
2013. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lajli13 válasza:
Ez kérdés? Persze hogy az éhezők viadala :)
2014. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőt olvastam, engem a HP jobban megfogott. Az ÉV 3. részét nehezen tudtam elolvasni, nekem egy kicsit zavaros volt. Ellenben filmben jobb az ÉV, mégis HP-t többször láttam :)
2014. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!