Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, felismeritek?

Keresek egy filmet, felismeritek?

Figyelt kérdés

Talán egy éve láttam az rtl klubon. Thriller / horror kategóriájú volt. A lényege az volt, hogy régen néhány ember leugrott a falu mellett levő szakadékba (a tengerbe). Akkor egy kisfiú meggondolta magát, aki most felnőtt, talán ő volt a birkapásztor.

Volt egy család, valami probléma volt, talán elváltak a szülők, a nő pedig leesett a szakadékba. De úgy tűnt, hogy túlélte. Visszament a családhoz, de ők nem látták. Egy ideig figyelte őket, de a kislány egyszer csak megszólította, de valami gonoszat mondott neki. Aztán a nő átkerült a túlvilágra, mondhatni a pokolra.


Eléggé sablonos címe volt, így nem nagyon maradt meg. Ha valaki felismerte, legyen olyan kedves, árulja el a címét!


2012. dec. 27. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm, pont most találtam meg én is!

[link]

2012. dec. 27. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!