Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe egy olyan filmnek,...

Mi a címe egy olyan filmnek, amiben egy fehér, gazdag és beszélő macskát elrabolnak és 2 gyerek próbálja megmenteni?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban, VHS-n volt egy film, aki tud, segítsen! Kérem, aki ismeri a filmet, írja le a címét! Nagyon szeretném újra látni, gyerekkorom nagy kedvence volt, de se a kazetta, se a film címe nincs már meg.A film arról szól, hogy egy öregúr a cicájára hagyta minden vagyonát. A hófehér macskát elrabolják, egy házban őrzik és 2 gyerek meg akarja menteni. A macska beszél, fel van háborodva a történtek miatt és megpróbálnak hazajutni, de a rablók nem könnyítik meg a dolgukat.. Sajnos, csak ennyire emlékszem a filmből, de nagyon szeretném újra látni... nem rémlik vkinek esetleg?

2012. dec. 27. 02:43
 1/2 BeluDavid válasza:
Tudom melyik film csak én se tudom mi a címe mert én is szeretném már látni.
2013. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BeluDavid válasza:

nagyon egyértelmű volt a címe csak gondolkodtam egy kicsit és lám:

[link]

2013. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!