Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet ajánlanátok? Mi...

Milyen filmet ajánlanátok? Mi volt a legjobb film, amit utoljára láttatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Kort, nemet tudnál írni? Meg esetleg azt, hogy milyen műfajú filmeket kedvelsz. Így könnyebb lenne ajánlani filmeket a számodra.
2012. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kort és nemet nem tudnék írni, bármilyen film jöhet. :) Mindenevő vagyok
2012. dec. 28. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik személyes kedvencem az Amelie csodálatos élete című film. Ez az, amit gyakorlatilag nemtől, ízléstől függetlenül tudnék mindenkinek ajánlani. Bár már jó esély van rá, hogy láttad.

Ma voltam (vagyis már tegnap, mert éjfél már elmúlt) moziban megnézni A nyomorultak című filmet. Ha szereted a musicaleket, vagy a filmben játszó színészeket, akkor mindenképpen ajánlott a megtekintése. Egészen kiváló film.

További két frissebb moziélményem a Felhőatlasz és A hét pszichopata és a Si-cu. Előbbit akkor ajánlom, ha szereted a gondolkodós, agyalós filmeket, ahol neked kell összeillesztened a film darabkáit, hogy teljesen megértsd. Utóbbit pedig akkor, ha vevő vagy a fekete humorra, akkor nagyon jól fogsz szórakozni.

Amik még mostanában tetszettek: Hideg nyomon, Puszta formalitás. A Hideg nyomon egy nagyon profin felépített krimi, nagyon izgalmas és pörgős, a végén egy jó nagy csavarral. A Puszta formalitásról ugyanez elmondható, csak kicsit régiesebb, visszafogottabb, urasabb stílusban.

Igazából naphosszat tudnám sorolni a jó filmeket, de ezek voltak azok, amiket mostanában láttam és megmaradtak bennem. Ha bármikor szükséged lenne ajánlásra, írj nyugodtan. (1. válaszoló voltam.)

2012. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen az Amelie csodálatos életét már láttam, jó volt, bár nem a kedvencem, ellentétben a Felhőatlasszal, az nagyon jó film volt, tegnap előtt néztem meg, utoljára nem is emlékszem melyik film tetszett ennyire, talán az Another World.

Köszönöm a válaszokat és a levelet is! :) Most egy darabig lesz filmem.

Ja és az utolsó válaszolónak: Tisztában vagyok az internet adottságaival, de engem személyes tapasztalatok érdekeltek , ill. személyes kedvencek. :)

2012. dec. 28. 01:30
 5/10 HalkHogen ***** válasza:
Csodatevő (1962) - felejthetetlen
2012. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mocsokváros utcáin

(Being Flynn, 2012) [link]


Ahol egyszer jártunk

(Där vi en gang gatt, 2011) [link]

2012. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 jdorii válasza:
The Perks of Being a Wallflower
2012. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Féknélkül...elég friss

Életrevalók-szinté friss

2012. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amit legutoljára láttam az a Remény rabjai, de ajánlom még a zongoristát is... Mindkettő nagyon nagyon jó film A kettő közül egyébként nekem a 2. jobban tetszik
2012. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó, talán mégsem vagyok mindenevő, ezek a szélsőséges nevelőfilmek nem nagyon jönnek be, nekem ne mondja meg senki, hogy milyen politikai nézeteim legyenek, még álcázva sem, mint az Amerikai História x-ben. De félre ne érts, nem vagyok antiszemita csak nem kedvelem az ilyen jellegű filmeket.
2012. dec. 30. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!