Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok szomorú,...

Csak én vagyok szomorú, ahányszor befejezek egy nagyon jó sorozatot, ami egy ideig szinte az életem részét képezte?

Figyelt kérdés
Lost, Prison Break, Nikita és most a Dexter :(. Képtelen vagyok elfogadni, hogy vége, nem tudom tovább nézni.. Mintha egy részem veszett volna oda. Ti hogy vagytok ezzel? Esetleg tudnátok egy új sorozatot ajánlani, ami megüti a fentebb említetteknek a szintjét?
2012. dec. 28. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül, ismerős helyzet.

de most a Merlin fandomnak rosszabb, a BBC random eltörölte az egész sorozatukat, közben pedig a Sherlock harmadik évada is el lett halasztva.

nekem az volt trauma, amikor úgy két hónapja nekiálltam az Odaátnak, és kb. három hét alatt eljutottam oda, hogy heteket kell várni az új részre.


és rengeteg ilyen sorozatot tudok mondani:

Odaát -értelemszerűen

The walking dead

Doctor Who

Sherlock

Merlin

The secret circle (bár ez is elbírna egy második évadot :D)

Teen wolf esetleg...

Bones

Castle

A mentalista

Skins (én az US-t jobban szeretem mint az UK-t, de az UK-nek találok csak több évadot..)


remélem segítettem, kitartás :D

2012. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> Ti hogy vagytok ezzel?

Én két sorozattal voltam így: a Stargate Atlantis-al, és a Stargate Universe-el.

Még elnéztem volna pár évadot belőlük...

2012. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!