Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy-ban miért van...

A Family Guy-ban miért van egy olyan visszatérő vicc, hogy a Szex és New York-ot csak meleg pasik nézik?

Figyelt kérdés
Pl. Peter azt mondja, hogy "nézzétek eljátszom, hogy meleg vagyok!" és leül Szex és New York-ot nézni, meg egy másik részben elképzeli, hogy milyen lenne az élete, ha meleg lenne, aztán bejön egy olyan jelenet, hogy a Szex és New York-ot nézi a TV-ben.

2012. dec. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Mert a Family Guy alkotói (akik am nyilván vmi társadalmilag teljesen retardált emberek lehetnek) így gondolják...
2012. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csak vicc.

Szeretnek kliséket kifigurázni.

2012. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Én nem szeretem a Szex és New York-ot, se a Született feleségeket, pedig meleg vagyok. A párom se szereti.


Egyébként ezeket a gegeket is, csak azért tették bele, mert ezt tartják "viccesnek" . Ha egy olyan meleget mutatnának, aki Csillagkaput néz, mint például a párom akkor az nem lenne érdekes!


23 meleg F.

2012. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szörnyű, hogy már a melegek is ízlésficamosak...


Bár végülis ez csak azt bizonyítja, hogy nem mérvadó a szexuális orientáció semmiben sem... akár hetero-, akár bi- akár homoszexuális az illető, lehet jó ízlése meg rossz is... :D

2012. dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!