Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek sasuke visszajön...

Szerintetek sasuke visszajön konohába?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb valőszínű az hogy a háború után totális támadást vezet Konoha ellen.
2012. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol tartassz? Mert nem szeretnék itt spoilerezgetni, de a Mangában már sokkal nagyobb problémák is vannak, mint hogy Sasuke visszatér-e Konohába, ha lesz addigra Konoha egyáltalán :D
2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy lesz-e élet ez után.
2012. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legfeljebb csak akkor, ha a háborúban megbánja bűneit, a shinobi haderő mellé áll és döntő szerepet tölt be a döntő űtközetben, de erre szerintem nincs sok esély
2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat. Szerintem sincs sok esély rá. :( Bár a narutoban minden megtörténhet.
2012. dec. 31. 09:11
 6/9 anonim válasza:
sztem igen visszafog térni
2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha úgy is dönt hogy visszamegy akkor ia a becsülete nagyobb ennél!!!
2013. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem visszatér.. az egész erről szól már mióta :DD rengetegen már csak ezért nézik, hogy mi lesz sasuke sorsa, meg hogy mi lesz a vége. ha nem térne vissza, elég sok gyerek lelkét törné össze kishi ^^
2013. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már visszatért. 😊😊
2017. szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!