Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a zenének a címe?

Mi ennek a zenének a címe?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZG73I7RSD3w

Hülye vagyok, vagy tényleg énekelte ezt a számot Csobot Adél az X-faktorban? :D



2012. dec. 29. 17:51
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

muhahaha ritkán shippelek barátságokat :D én úgy értem Dean/Cas-t,hogy now kiss then get a room :D


bírom Crowley-t,nála csak Markot szeretem jobban :D

2012. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

:D olyan gonosz vagy! Casnak ott van Meg! (akit most Cro olyan jól elrakott valahova, hhogy ő sem tudja, hogy hol van... :D

Mármint Mark Sheppardot, vagy a Luciferes Markot, Pellegrinot? Mind a kettőt imádom! :D Jajj, neked már volt a "GOOD MORNING, VIETNAM!"-os részed? Imádom! :D

2012. dec. 29. 21:17
 13/49 anonim ***** válasza:

mindkettő Markot :D Roché is nagy szerelmem :D

és nem,én reális vagyok XD (ismerőseim szerint elmebeteg,de az más kérdés XD )


http://www.youtube.com/watch?v=yhJ2Vl9cg0k

ezt szerintem értékelni fogod :D

bár ellenben velem,sztem rád ez a sor nem illik:

We're all like Becky, a little bit

Lots of us have read or written

fictions full of slash

2012. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó :DD Hát, tényleg nem nagyon, de mindegy, imádom ezt a videót :D

És nálad ki a befutó (feltételezem, hogy lány vagy, de ha nem, akkor bocsi xP), Dean vagy Sam? :D

2012. dec. 29. 21:30
 15/49 anonim ***** válasza:

jam,lány vagyok

Team Free Will rajongónak vallom magam :D de ha választani kell a tesók közül akkor Sammy :) és te?

2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Hát, ha tesók közül, akkor Dean, ha meg úgy mindenki, akkor a fellángolásaim között voltak többek között: Dean(stílus+kinézet, de az csak az 5. évad után, azelőtt még kisfiús), Azazel(stílus), Gabriel(stílus+cukiság), Lucifer(stílus), Cas(Kinézet+cukiság+stílus), Cro(stílus, és pont olyan mint én: arrogáns, beszólogatós, könnyen kiabál, óbégat, és szívesen használ erőszakot mind lelkileg és testileg (ne érts félre, nem szoktam verekedni, csak jártam karatéra, és így már benne van ez a hajnal :D), de azért tud kedves is lenni, pl: meggyógyítja Bobby-t :)), Balthazar (stílus), BENNY <3 (férjem :DD +cuki+imádom a stílusát)

És talán ennyi :D

Tényleg, te kit szerettél jobban, Jo-t vagy Ellen-t?

2012. dec. 29. 21:41
 17/49 anonim ***** válasza:

ohh szép lista :D én Sammy-t bírom mert Dean folyton a családjára gondol,Sam egy picit önzőbb :) és ez tetszik :D

am a nők nem hagytak túl mély nyomot bennem XD barna Rubyt bírtam amíg meg nem történt a pokolkapuja incidens XD

ja ha nem láttad akkor ezt nézd meg úgy most rögtön:

http://www.youtube.com/watch?v=jrJOIIOrEog

füles legyen rajtad :D

az ilyenek miatt sajnálom Jent és kicsit bűntudatom van,főleg,hogy a többiek sokkal jobban kezelik a kattant rajongó lányok késztetését,hogy egy másik azonos nemű kollégával lökjék őket ágyba :D


és most kedvem lett megtéríteni téged :D de valahogy csak beletörődök,h nem egy hajón utazunk :D

és egyébként is távol tartom magam a tengeri csatáktól és míg Wincest és Destiel rajongók ölik egymást én elrejtőzök a cukormázas vagy iszonyat pici csónakomban :D

hangulatomtól függően persze :D

2012. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
*nem hajnal, hanem hajlam :))
2012. dec. 29. 21:52
 19/49 anonim ***** válasza:

mégvalami,mit gondolsz a Chuck Isten és Crowley egy angyal dologról? :D

ja és hány éves vagy ha kérdezhetem :D

2012. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

:DD

Hát, nem baj, ha spoilerezek? :D

SPOILER: Chuck meghal, sajnos, de azt nem részletezik, hogy miért. Crobabám meg egyszerm megmutatta a gyönyörűséges vörös szemét, csak nem abban a porhüvelyben, hanem Kevin Tran anyjának a testében :)

14 vagyok. És te? :D

2012. dec. 30. 15:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!