Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják sokan az Elrabol...

Miért mondják sokan az Elrabolva című filmre hogy elgondolkodtató és mély mondanivalója van?

Figyelt kérdés
Már több embertől halottam ezt. Szerintem csak egy izgalmas film,én nem látom át a mély mondanivalót...
2012. dec. 29. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját műfajában valóban kiemelkedő (természetesen csak az első), de a filmművészethez nem sok köze van.
2012. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

senki nem mond rá ilyet.

a kommando című film újrája,megspékelve azzal,hogy egy komoly színész benne a főszereplő,nem egy izomhegy és realitikusak benne a testi konfliktusok.

emiatt váratlan és egyedi a műfajban.

2012. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én pedig itt is olvastam mikor vki elgondolkodtató filmet keresett vki oda irta hogy az Elrabolvát nézze meg.. nem is egyszer láttam ilyet.


Kiváncsi lettem volna h miért gondolják így

2012. dec. 30. 12:15
 4/5 anonim válasza:
Mert sokan vannak akik kitalálják, hogy kimennek külföldre mert ezt azt hallanak.Milyen jó itt,milyen jó ott. Milyen jól lehet keresni vagy éppen milyen jó szórakozó helyeken vannak x helyen.Csakhogy teljesen idegenbe kockázatos kimenni, mert a végén úgy jár az ember mint a filmbe a lányok!
2012. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán az gondolkodtatja el őket, hogy mi mindenre képes az ember a gyermekéért.
2013. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!