Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek sakura és sasuke...

Szerintetek sakura és sasuke összeillenek? Szerintem nagyon még a hajuk is hasonló.

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Sasuke csak az Uchiha klánnak illik össze, még Sakura sem érdemel egy ekkora pszichopatát.
2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1# Nem tudom, te hogyan reagálnál, ha a hőn szeretett bátyád, lemészárolja az egész klánodat, majd mikor végre megbosszultad őket, és megölted a bátyád, kiderül, hogy az is csak egy hazugság volt és, hogy a bátyád mindent érted tett az életében... Biztos te is tök normális meg vidám lennél.:D


Kérdező: Szerintem nem illenek össze. Sasuke egy céltudatos, erős karakter, Sakura pedig egy esetlenkedő , nem is tudom, hogyan megfogalmazni... Naiv és bizonytalan lány...

Persze ez saját vélemény. Én alapból nem szívlelem a karaktert, de különösebben nem érdekel.

2013. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Első vagyok, # 2/2-nek:

Sasukénak valóban extra nagy gyermekkori traumája volt, nem csoda ha összeomlott és teljesen kifordult önmagából. De ez akkor sem lehet ok arra, hogy ész nélkül gyilkolásszon, főleg azokat akik csak segíteni akarnak neki - mint ahogy Sakurát és Narutót is megpróbálta megölni. Ne érts félre, Sasukének minden oka megvan arra, hogy őrült pszichopata legyen, ezt nem vitatom. Azonban a tömeggyilkosságot (konoha eltörlése ennek számít) nem lehet csak úgy elnézni neki. Sakura lehet egy rohadt idegesítő csaj, de attól még jószándékú és már csak ezért sem érdemli meg hogy ennyit szenvedjen egy pasi miatt.

2013. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a komikat. szerintem azért illenek össze, mert kiegészítik egymást. Sakura: határozatlan, heves természetű, könnyen elsírja magát, gyenge

Sasuke: határozott, mindig hűvös, csak akkor sírt amikor kiderült az itachis dolog, és erős

2013. jan. 10. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi a jó fenéért csak annyit jegyez meg mindenki az esetből, hogy "szegény ártalmatlan kiscsaj majdnem fel lett nyársalva egy spékeletlen chidori által"? Sakura talán nem azzal az elhatározással eredt Sasuke nyomába, hogy végezzen vele? A gyengeség már az ő baja, vállalja a következményeket, aki szemet huny az esélytelenség felett.

Amúgy én nem hasonlítanám elemi részecskékhez az embereket (az animék karaktereit sem). A proton vonzza az ellentétes töltetű elektront, de ettől még az elv ebben a témában ragad, s nem vetül ki az élet minden területére. Két gyökeresen különböző személyiség a büdös életben nem fog jól kijönni, bár tény, hogy a 100%-os egyezés sem vezet jóra legtöbbször. Sasukéhoz leginkább semmilyen csaj nem való, ám ha már valakit mindenképp mellé akarunk kényszeríteni, annak olyannak kell lennie, hogy az alap világnézete és jellemvonásainak egy része Sasukéére hajazzon. Megértés hiányában kapcsolat aligha jöhet létre. Ez persze csak egy vélemény, nem muszáj egyetérteni vele.

2013. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves elsö kérdezö sasuke csak megakarja bosszulni konohán hogy rá kényszeritteték a bátyáját hogy mészárolja le a klánját és a szeretteit.
2013. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kicsit régi a kérdés, de megakadtam a 2. és az 5. hozzászólásán.

" A proton vonzza az ellentétes töltetű elektront, de ettől még az elv ebben a témában ragad, s nem vetül ki az élet minden területére"

nem vagyok oda a narutos párosításokért, de alapdolog a narutoban, hogy minden kapcsolat a jin-jangra épül (többször utalva erre), tehát az ellentétek kiegészítik egymást.

(minato és kushina is ellentétek voltak, ahogy sasuke szülei is, a nagy riválisok kapcsolata is: madara-hashirama, naruto-sasuke, danzou-3. hokage) itt igazából nem is azt kell nézni, hogy az ellentétek nem fognak jól kijönni, mert nem értik meg egymást, hanem kiegészítik. ami nincs meg az egyikben, a másikban megvan.


hogy a kérdésre válaszoljak, ilyen szempontból tényleg összeillenek,de az már teljesen más kérdés, hogy össze is fognak e jönni .

2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!