Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A róka és a gyerek?

A róka és a gyerek?

Figyelt kérdés

Valaki emlékszik rá? Szerintem nagyon jó film volt, de nem hinném, hogy sokan ismerik...


Neked miért tetszett a legjobban?

És miért tetszett egészében a film?



2013. jan. 1. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert egyedi.

A "róka és gyermek" motívum valahogy mindenkinek a Kis herceget juttatja eszébe. Végre készült egy történet más megközelítésben is. Amire emlékszem egyébként, hogy alig van benne párbeszéd. Csak a kislány beszél a rókához.

Kevés film mer bevállalni ilyet, hogy pusztán a képekre bízza a film sikerét. Ami persze nyilván nem volt túl nagy, de nem is a mozilátogatóknak készült igazán ez a film, hanem aki egy kis békességre, mély tartalomra vágyik a pufogtatós filmek között...


És valami elképesztő gyönyörű helyszíneken játszódik a film.


Egyébként, azt nem tudom, tudod-e, én is csak nemrég értesültem róla, hogy a film egy könyv alapján készült.

[link]


Bár lehet, hogy hozzánk előbb hozták be a filmet, ezért van a könyvborítón kép a filmből :)


Hát, kábé ennyire emlékeztem...

Sajnos manapság szinte beszerezhetetlen (eredetiben) a könyv is, film is

2013. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én még elég régen láttam, aztán múlthéten megtaláltam a DVD-k között. Nagyon tetszett, talán leginkább a nyugodt, kedves mivolta miatt és nem utoljára, hogy tényleg nagyon szépek a felvételek.

Azt nem tudtam, hogy könyv alapján készült. Majd lehet utánanézek kicsit jobban.

2013. jan. 3. 19:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és film itt beszerezhető: [link]
2013. jan. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!