Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik Twilight rész...

Nektek melyik Twilight rész tetszett legjobban filmben és könyvben egyaránt? Miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

twilight,azutan az eclipse,breaking dawn 2 azutan 1 es new moon-a filmek kozul


(a konyveket nem olvastam)

2013. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem a braking dawn 2, és azért, mert az volt a legizgalmasabb... olyan cukik a vámpircsajok :))

15/F

2013. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
(előző vagyok) Akarom mondani braking dawn 1... várom már a 2-őt, nemttudja vki mikor lesz elérhető magyar szinkronnal?
2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megy a mozikban
2013. jan. 4. 19:49
 5/5 kisé válasza:

HA NEM OLVASTAD A KÖNYVEKET NEMTUDOD MIT HAGYSZ KI!!!

A KÖNYV 1000000SZER JOBB MINT A FILM.

Amugy nekem könyvbe a legjobban... háát nemis tudom melyik tetszett a legjobban mindeggyik olyan zseniállis, de ha választani kell akkor a Breaking Dawn. Mert ott végre minden megoldódik :)Jake-ra rátalál a boldogság, Bella végre vámpír lesz, és Edward is kezd egy kicsit optimistább lenni. :D

A filmekkel kapcsolatban viszont no comment!

Azt az undormányt egyszerűen lehetetlenség végig ülni!!!

de ha nagyon muszály választani akkor a New Moon, és a Breaking Dawn 1. Azok vannak a legjobban megrendezve/////

2013. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!