Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Axis Powers Hetalia saját...

Axis Powers Hetalia saját karakterek, ki csinált már?

Figyelt kérdés

Már nem egy helyen láttam, hogy néhány kreatív tag saját karaktert készít. Engem személy szerint érdekel, ki milyet csinált, nem töltötték fel őket valahova? Aki igen, annak a karakterét szívesen megnézném!

Ui.: én is gyártottam már kettőt, de egyenlőre nem raktam fel sehova se. :)



2013. jan. 1. 20:02
 1/8 Effiee ***** válasza:

Én és a legjobb barátnőm jelenleg készítünk 4-et. :) Nagykozár - Bogád - Romanya testvér községeket, és Pécs. :) Nagykozár a félénk nővér, aki fülig szerelmes Pécsbe. *-* Bogád a hiperaktív húgi, Romonya pedig a kritikus, laza bátyus, aki természetesen nem kedveli Pécset. :D Még munka alatt állnak, de ha kész lesz megosztom veled szívesen. ^^


Te kiket csináltál eddig? :)

2013. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nálam csak annyi, hogy ha töriből csatát veszünk, akkor a városoknak, vagy a nem Hetalia országoknak csinálok karaktereket, és még képregényt is rajzolok hozzá, és úgy könnyebben megragad a fejemben a töri :D Jó tanulási módszer :D
2013. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 4 karaktert csináltam az egyik Hetalia fanficemhez:

Én:Új-Zéland

Anna:Málta

Zita:Szicília(én Sisilynek szólítom ^^)

A másik Anna:Alaszka

A fanficemben a W Academy dolgot gondoltam tovább.

2013. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel szoktunk hülyülni, eddigi eredményeink:


Hawaii (eddig neki van meg leginkább a jelleme is)

Szicília

San Marino

Székelyföld

Hun Birodalom

Perzsa Birodalom (a töriórák megihletnek :D )

Tanzánia


Szóval vannak néhányan. :)

2013. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melegek Királysága. :P
2013. ápr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én csináltam eddig egy Galwayt, egy Amsterdamot és egy Alaszkát. Utóbbiról még regény-szerű izé is született...
2013. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig tervbe van véve Szerbia x3
2014. dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gérard12 ***** válasza:

Egy Hetalia szerephez készített férfi Magyarország:

I. Név: Héderváry Dániel

II. Kor: 18

III. Ország: Magyarország

IV. Jellem: Pesszimista. Nagyon pesszimista. Mindenben a rosszat látja és mindig a rosszra próbál felkészülni. Hobbi költő így mindig magánál hordja a jegyzettömbjét és ha támad egy ötlete leírja. Ha valaki felidegesíti azt a magyar nyelv minden helyzetre tökéletes szókincsével képes elküldeni a p*cs@ba. Kissé khm… nagyon khm… LUSTA így mindent áttol a szövetséges országokra. /Olaszország, Japán, Németország, Ausztria/ Nem tartozik a leggazdagabb országok közé mert amint szerezz egy kis pénzt azt elkölti. Utálja Poroszországot mert az szerelmes a húgába, és Franciaországot Trianon miatt, és retteg Oroszországtól. Ha eme tulajdonságok még nem lennének elegek akkor még sunyi is rendszeres szokása minden alól kibújni és ráadni más országokra. Pl. Anyagi kölcsönöket.

V. Szövetség: Tengelyhatalmak

VI. Kinézet: Világosbarna haj, zöld szem szal' so sexy.

2016. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!