Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok pár viszonylag új...

Ajánlanátok pár viszonylag új (mondjuk 2000 utáni) durván ZS kategóriás horror (vagy annak feltüntetett) filmet?

Figyelt kérdés
Viszonyítási alapnak a lehengerlően izgalmas, de viccet félretéve 'brutálszar' Dühöngő Grizzli című filmet írnám. Jó ha a sztoriban valamilyen állat, vagy szörny tizedeli az agyhalott fiatalokat. A FreddyD-s olcsó filmeket már ismerem, de amúgy bármi jöhet, csak hemzsegjen a logikai hibáktól, és lehessen marha nagyokat röhögni.
2013. jan. 2. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mamut

Kardfog

Boa

Piton

Boa vs. Python

Gyilkos hőség

+Asylumos filmeket ajánlok neked! pl:Megapiranha

2013. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Temetőkapu (ennél szarabat még nem láttam,pedig már jó pár száz filmen vagyok túl!)
2013. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi áramszünet (the blackout):

Ócska színészek, nuku logika, borzalmasan amatőr szörnyek..


Snow Shark: Hó alatt közlekedő cápa XD


Cabin in the woods: Nem azért ajánlom mert rossz, hanem mert ez egy szatíra, vagyis gyakorlatilag kifigurázza ezeket a filmeket a túlzásaival. Nekem nagyon tetszett..


Aztán: Az ilyen versusos filmeket ajánlom pl.megacápa vs. Óriáspolip

Borzasztóan rosszak.

Ja és a másik fajta, amikor két szörny keresztezésével létrejött valami tizedeli a tiniket pl. Piranhaconda

2013. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Süle Dominik ***** válasza:
Szarember
2016. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!