Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor lehet már tudni,...

Most akkor lehet már tudni, hogy kik lesznek a Fifty shades of grey movie főszereplői? és ha igen, kik :D?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Már szűkül a kör, de még nem lehet tudni.
2013. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a top 3 már megvan szerintetek? ha igen kik kerültek be?
2013. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam hogy eddig a top 20 van meg.

A legnagyobb vágyam hogy Joseph Gilgun legyen Christian (a hihetetlen arcjátéka miatt), de ezzel valószínűleg egyedül vagyok az egész világon, meg egyébként sem jelentkezett :( :D

Szóval ha reális akarok lenni, akkor Ryan Gosling-nak szurkolok, neki elég nagy esélye van.


Lehetne mondjuk Mrs. Robinson Nicole Kidman, Ethan szerepére pedig valamiért Eric Christian Olsen ugrott be, amikor olvastam a könyvet.

A többi szereplőn még nem gondolkodtam.


Ti kiket szeretnétek? :)

2013. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oh, majd' elfelejtettem, José szerepére valahogy mindig is Wilmer Valderrama-t képzeltem el.
2013. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Grey szerepére Ryan Gosling maga a tökély lenne. Szerintem nagyon illik hozzá. A női főszereplőre nem tudom kit képzeljek..
2013. jan. 6. 02:06
 6/8 anonim válasza:
én nem szeretném hogy ryan gosling játssza greyt
2013. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ú, most láttam hogy James Deen is a pakliban van.

Neki is nagyon örülnék, hiszen gyakorlatilag rá írták Christian szerepét.

2013. jan. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%
Szerintem Matt Bomer lenne a legjobb. Ryan Gosling-nak tojás képe van x.x bocs ha megbántottam ezzel valakit >.<
2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!