Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki felismeri ezt a régi...

Valaki felismeri ezt a régi horrorfilmet?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban (15-20) évvel ezelőtt láttam egy horrorfilmet, aminek a plotja összefoglalva az volt, hogy egy család beköltözött egy házba, amiben szellemek és egy démon laktak. Jelenetek között a következők voltak benne: klasszikus foszforeszkáló szellemházaspár a padláson; a démon megerőszakolja a férjet. Ha valakinek rémlik valami esetleg, kérem segítsen, eredeti, vagy magyar cím is jó lesz. Nagyon szépen köszönöm előre is!

2013. jan. 4. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát sok ilyen van,amikor beköltöznek a házba,és én nem is láttam ezekből mindet,de talán:


Poltergeist-kopogószellem?


Ne haragudj,ha nem,csak tippelek.

2013. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem tudom pontosan de ahogy irtad nekem stephen king tőll a Ragyogás film ugrott be.De nem ezt kerested
2013. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsánat lehet nem ezt kerested igy akartam irni az előbb
2013. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de egyik sem az, ahogy utánanéztem. Ami fontos jelenet megmaradt, hogy egy nőszerű démon rothadó fogakkal a családapát földre teperi és "megerőszakolja" (ez nem 100%, mert annyi idősen még nem így fogtam fel, de nagyon úgy tűnik). Utána egy másik jelenetben egy szakértő értekezik a történtekről és a következőképpen fogalmaz: "az amelyik Magára támadt XY, az ő fajtáját démonnak hívjuk".


Ha ez az információ valakinek újat mond, megköszönöm a címet. Mivel keresztapámnál láttam a filmet, nagy a valószínűsége, hogy B-kategóriás, ami nehezítheti a beazonosítását.


Előre is köszönöm!

2013. jan. 5. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,csak tanácsot tudok adni,és lehet,hogy sokra nem mész vele,de esetleg a keresztapád nem tudja megmondani?Ha nála láttad,akkor talán tudja melyik lehet :)
2013. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én emlékszem rá csak nem tudom pontosan a címét de azt hiszem elátkozottak otthona
2013. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ragyogás az szerintem tutkó nem :C de valami nekem is rémlett. Kérdező, nincs benne egy olyan rész hogy egy gyerek felírja ezt az ajtóra: ,,REDRUM" mert akkor tutkó hogy a Ragyogás C:
2013. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Talán ez az: Átkozottak Otthona

http://www.youtube.com/watch?v=C2kKFp5se_I

2013. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elátkozottak otthona az!!! Köszönöm a segítséget mindenkinek! ;))) Keresztapámat kb 10 éve már megkérdeztem, de már akkor sem tudta a választ, így ezért fordultam segítségért ide!
2013. jan. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!