Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet, amelyiknek...

Melyik film lehet, amelyiknek keresem a címét?

Figyelt kérdés
Régen láttam, de nem tudom a címét: Két fél az angyalok és a sátán serege évezredek óta hadban állnak míg nem eljön az idő. Két kiválasztott él a világon az egyik a gonosz a másik a jók katonája. Kettejükön múlik a csata kimenetele, ám meg kell halniuk. Az egyik azt hiszem autóbalesetet szenved a jók katonája, ám életben marad visszatér a halálból. A másik a sátán embere rájön, hogy ő neki kell majd a Földön megküzdenie isten emberével majd egy amúgy szívorvos gyermeke, aki a cél érdekében mellkason szúrja magát és szintén a túlvilágon jár csak ő nem a jóktól kap erőt, hanem a másik oldaltól. A film végén megküzd a két ember ezzel eldől a menny és pokol háborúja.

2013. jan. 4. 18:39
 1/3 ASOT ***** válasza:

ez érdekes film lehet én is megnézném :)


Nem angyalok vannak benne akiket a földre taszítottak?

2013. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos csak annyit tudok, hogy jó volt és úgy 2000 körüli film. Nem az Ítélet nap. Annál sokkal jobb, de hasonlít csak nem ismerem a szereplőket.
2013. jan. 5. 10:12
 3/3 Petrus601 ***** válasza:

Jól hangzik, én is kíváncsi lennék, hogy mi ez.:)

Amúgy ha már angyalok, ez is jó film (legalábbis nekem tetszett):

[link]

2013. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!