Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a 2012-es Nyomorultakról?

Figyelt kérdés
Pár napja néztem meg és kiváncsi vagyok más véleményére meg arra is, hogy ki a kedvenc színészetek. Előre is köszi!!!

2013. jan. 6. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem :)

Mondjuk, adott az előnyöm, hogy a Madáchos Nyomorultakon nőttem fel, szóval nekem a zene hazai pálya és csak a film és a színészek mutattak újat.

Azokat sajnáltam, akiknek maximálisan új volt az egész, sokan megszenvedtek vele, mert például többen azt sem tudták, hogy "végig énekelnek" és már ez leverte náluk a lécet (talán ez elkerülhető lett volna, ha utánanéznek, mire is ülnek be) :)

Tetszett, hogy kihasználták a film adta lehetőségeket, hihetetlen jelenetek voltak benne.

A legjobb Hugh Jackman, imádtam, hogy azt a hülye "Vidd haza" dalt nem nyávogósan énekelte. Nagy piros pont érte. Na, meg az sem ártott, hogy piszok jó színész :)

Anne Hathaway a nagy "szólóban" parádés volt, de nagy általánosságban nem alakított nagyot.

Russel Crowe viszont maga volt a megtestesült csalódás.


Összességében mégis nagyon szerettem, alig várom, hogy megjelenjen DVD-n :)

2013. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A premier után írtam róla kritikát a blogomon: [link]
2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a könyvet is imádom :) ahol lakom ott csütörtökön volt a "premier" első sorból néztem :) nekem bejött ma is megnéztem online meg letöltöttem az albumot is amit már rá is pakoltam a telómra hogy bárhol és bármikor tudjam hallgatni a dalokat :) a színészek meg hozták a formájukat :D
2013. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én pénteken láttam a moziban. Nekem nagyon tetszett. Sokan szidják Crowet, de ahhoz képest h nem tud énekelni szerintem elég jól játszott, nekem tökéletes Javer volt. :)
2013. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy nem szeretem a musicaleket, de amióta ezt megnéztem, azóta a zenéjét hallgatom. A kezdő jelenet nagyon ütős lett, és a szereplők mindegyike tökéletes választás szerintem, egyedül Cosette nem szimpatikus, nagyon bájosnak akarják eladni Amanda Seyfried-et, de szerintem csúnya (Eponine viszont szép)és a cincogó hangját sem szeretem, de ez már az én bajom :)

Russel Crowe nekem hihető volt, elismerem, hogy nem ő a legjobb énekes a filmben, de nekem nagyon is tetszik a hangja. Attól voltak jók a dalok, hogy olyan emberi lett, természetes az éneklés, nem pedig az a tökéletes, még 10szer megremegtetem a hangom, mielőtt megfulladnék (ami a színpadra jellemző).

Kedvenc színészem pedig Aaron Tveit, nem azért, mert ő volt a legjobb, hanem mert lány vagyok :)

2013. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett... Igen, én is hallottam, hogy sokan nem tudták, hogy "végig énekelnek benne". Erre inkább nem is mondok semmit... :DD

Nekem nagyon tetszett Hugh Jackman, de nekem Russel Crowe volt a kedvencem, és igen, nem neki volt a legjobb hangja a filmben, de nekem attól még tetszett. Szerintem a három főszereplő volt a legjobb. A film egyébként felülmúlta a várakozásomat, mert ennyire jóra nem számítottam. :)

2013. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem állhatom a musicaleket, de A nyomorultak egyszerűen tökéletes volt. Imádtam! (és imádom)

Hugh Jackman alakítása egyértelműen kiváló. Számomra ő az igazi Jean Valjean.

Russel Crowe szerintem jó hanggal rendelkezik, kicsit néhol hamis volt, de nekem bejött.

Anne Hathaway bámulatosan hozta Fantine figuráját, bár én még tovább is néztem volna, kicsit hamar meghalt.

Amanda Seyfried-nek nem sok szerepet adtak véleményem szerint, de ami volt, az ötös.

Helena Bonham Carter és Sacha Baron Cohen, mint a Thénardier házaspár, elsöprő. Erre nincs más szó.

Eddie Redmayne, a szerelmes ifjú, aki még forradalmár is. Pontosan. Nagyszerű.

Samantha Barks idegesített, de csak a karaktere miatt, az éneke viszont meggyőző. Hallgattam volna még.

Aaron Tveit pedig, a személyes kedvencem, mivel Enjolras a legeslegszimpatikusabb szereplő számomra, és még erőteljes a hangja is. Pompás.

Daniel Huttlestone, a kis Gavroche. Bárcsak ma is lennének ilyen gyerekek! Megsirattam.


És vége az ömlengésnek. Ebből is látszik, mennyire tetszett ez a film. Victor Hugo-t meg SZERETEM.

2013. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!