Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi Bella Lullably száma az...

Mi Bella Lullably száma az Alkonyatban?

Figyelt kérdés
Mert van az a Cartell Burtell-es, meg a River flows in you. Mi ez a két zene?
2013. jan. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a Carter Burwell-et jobban szeretem... :)

Carter Burwell a Twilight (és még a Breaking Dawn part 1-2) zeneszerzője. Az ő szerzeményei a csupán pár perces zenék, amik meg-megszólalnak a film alatt. Ezek az úgynevezett 'score'. Ha beírod a google-be, hogy melyik film score listáját szeretnéd, kiadja.

Ennek a score-nak is vannak különböző nevei, ami általában arról kapta nevét, ami játszódik a történetben...

Nos Carter Burwell annak a számnak (ami igazából nem hallatszik teljesen egy 'kalap' alatt, csak a részleteit hallhatod több score-ban) azt a címet adta, hogy Bella's Lullaby (azaz Bella altatója). Ha viszont beírod a youtube-ba, kiadja...

A River Flows In You egy egyszerű 'soundtrcak', mint például az Iron&Wine-Flightess Bird, American Mouth; a The Black Ghost-Full Moon vagy a Blue Foundation-Eyes On Fire. (Most egyébként az Alkonyat pár soundtrack-ját, azaz filmzenéjét soroltam)


Hát eléggé zavarosan írtam, de remélem megérted...

S, remélem , azért jól írtam, nem valami hülyeséggel tömöm a fejed...

2013. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm, értem. Csak azt enm tudom, hogy a River flows in you akkor mikor van a filmbveb, mert én azt nem hallom, de leht velem van a baj.
2013. jan. 8. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként én sem hallom akárhányszor megnézem a filmet...

Amúgy örülök, hogy segíthettem... :)

2013. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!