Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek sasukéról?

Mi a véleményetek sasukéról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Emo king , sablon ...

Mit mongyak még róla ? Naruto anime maga 1 shounen fight ugye , Naruto v Pain-en kívül a 2 sasuke harc volt ami még jónak mondható.

Független attól maga Sasuke karaktere 1 sablon .

2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Beképzelt jóképű barom lett xd
2013. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Sosem értettem, mit lehet benne annyira rühellni. Eddig szinte nem is találkoztam olyan animekedvelővel, ki ne hordta volna el mindennek a látottak alapján, pedig számomra teljesen érthető, melyik lépése milyen célt szolgál. Még az alapvető ellenszenvet kiváltó faragatlan stílusa sem megmagyarázhatatlan, csak csöppnyi beleérző képesség kell hozzá. Mellesleg Naruto tízszer sablonosabb nála a "bármit a barátaimért" és "soha nem adom fel" hozzáállások ötvözetével, ő a tipikusan elvárt hős leírását testesíti meg, míg Sasukét az ellenpólusának igyekeztek megalkotni, és ahogy elnézem, ez pont a várt hatást hozta elő a nézőközönségből.
2013. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint bírom az egóját ,pofáját XD valamelyik nap éppen azon gondolkoztam hogy sasuke és naruto is rohadt erős meg minden és ők még genin rangon vannak :p sasuke sztem olyan kage szint körül van :) jól van ehez hozzá kell tenni h nem nagyon volt lehetőség letenni a chunin vizsgát XD főleg sasukének amikor körözött ninja :D
2013. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azért nem kedvelem Sasuke-t, mert hirtelenül, először még ok nélkül fordult a barátai és az egész faluja ellen. Később lett oka, de az undorító, ahogyan Narutóval bánik. Főleg az alapján, hogy Naruto még mindig ki akar tartani mellette, bár ez már Narutótól túlzás. Emellet nem tartom normális ellenségnek a történet folyamán, és idegesítő is.


Naruto jelleme hasonlít az enyémhez, ezért nagyon kedvelem. Nála tényleg csak az állandó Sasuke-zés megy az agyamra.

2013. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen karakterek is szükségesek, sasuke az egyik véglet míg naruto a másik. egyébként én semleges vagyok ilyen téren én nem tudom szeretni vagy gyűlölni csupán a kitalált jellemük miatt. Akkor mondhatnánk hogy gara meg egy hulla...
2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

'Én azért nem kedvelem Sasuke-t, mert hirtelenül, először még ok nélkül fordult a barátai és az egész faluja ellen.'

Mi az, hogy ok nélkül? Az a tett eleve nem is Konoha vagy bármelyik lakosa ellen irányult, hanem egy ambíció érdekében esett meg. Sasuke emberi kapcsolatai elmélyülni kezdtek, s ez nem volt előnyös részint a kitűzésről való figyelemelterelés miatt, részint azért, mert a barátok létezésével esély nyílt az elvesztésükre is. Nem hinném, hogy újra szerette volna átélni a hétéves korában történteket. Nem véletlen bánt úgy az őt körülvevő emberekkel, ahogy - így igyekezett távol maradni tőlük érzelmileg. Szerintem ő pont nem az a fajta egyed, aki ok nélkül csinálna bármit is. Azért meg pláne hülyeség hibáztatni, hogy Narutót elutasítja. Te mennyire szívélyes fogadtatásban részesítenéd azt, aki akaratod ellenére hajkurász és lábatlankodik körülötted?

(Ne vegye sértésnek a címzett, engem komolyan foglalkoztat, mitől alakul ki ez az álláspont valakiben.)

2013. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint semmi gondom sasukénak sőt teljesen logikusnak találom tetteit. Narutot pedig akármenyirre szeretem nem mondhatja meg neki hol legyen. Amúgy nekem két kedvencem naruto és sasuke ők a legjobbak sakurával ellentétben nekik tényleg van életcéljuk és akaratuk.
2013. jan. 22. 14:50
 9/9 anonim válasza:
#3 Egyet értek. :)
2013. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!