Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story 2....

American Horror Story 2. évad, ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés

Nekem Lana a kedvencem,nem tudom miért,talán mert ő a legpozitívabb karakter,és Judyval is elég megbocsájtóan viselkedett,a kényszerbezáratás,és az elektorsokk ellenére is.

De a második kedvencem pont sister Jude :)



2013. jan. 6. 21:24
1 2
 1/13 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%

Én Lana-t nem igazán csípem, valahogy ellenszenves, de nem utálom, viszont annyira sajnálom, mint az állat.. akkora, de akkora pech sorozatai vannak, hogy csak na.


A kedvencem nekem (ne kövezzetek meg) Thredson (bloody face). Imááááááádom a színészt, így nagyon nem tudom nem szeretni a karaktereit bárhol. A nővéreket is szeretem.

Kit-et imádom szintúgy, de ez azért is van, mert az első évadban szerettem Tate-et.

Kb mindenkit szeretem a sorozatban, kiv. Lana. Nincsenek rossz érzéseim iránta, de vhogy ellenszenvesnek tűnik nekem, de elfogadom, hogy mások miért szeretik őt.

2013. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Kit a kedvencem :) Őszinteség, tisztaság...
2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem azért is nem szimpi itt,mert egyszerre 2 csajt akart kúrogatni :(
2013. jan. 24. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg?! Ki az a két csaj, akit egyszerre akart kurogatni?
2013. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fekete,meg a baltás gyilkos....mind a két nővel együtt akart élni.....
2013. jan. 25. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:

:O

Biztosan láttad a sorozatot?!

2013. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tegnap 22:47


Biztosan,a néger nőt,illetve a baltás gyilkost is beköltözteti a házba,hogy együtt neveljék a gyereküket,mert mindkettőt felcsinálta......nekem nagyon unszimpi,bár az első évadban is az volt :(

2013. jan. 26. 10:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Amikor a baltás csajjal összeállt, akkor nem tudta, hogy a néger csaj él, azt meg pláne nem, hogy terhes. Nem szándékosan csinált fel két csajt és költöztette őket egybe. Ha a te párod elpatkolna, akkor soha többé nem feküdnél se senkivel?!

Hazamentek, ott volt a néger nő is egy kisbabával, te mit tettél vona? Kidobod valamelyiket az utcára.


Nekem pont Lana, aki az elejétől kezdve unszimpi. Nem látom pozitív szereplőnek, nem tett semmi önzetlent a sorozat alatt.

2013. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy Jude nővér bezáratta,segíteni akart neki,el is ment hozzá,de azt hazudta a tiszteletes,hogy meghalt.Segített Kittnek,hogy tisztázódjon a becsülete....elkerülte a villanyos széket....most a sorozat végére elcseszték a karakterét,de amúgy szerettem.
2013. jan. 26. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a két kedvencem az Jude nővér, és a Halál Angyala. Jude nővért a vége felé kezdtem igazán megszeretni. Az utolsó részben meg is sirattam. :)
2013. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!