Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy DVD és Bluray film között...

Egy DVD és Bluray film között tényleg olyan nagy a különbség?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy Bluray filmnek jobb a minősége, de nagyon észrevehető ez a különbség?

2013. jan. 7. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Full HD-ben nézed, akkor biztosan.

http://www.youtube.com/watch?v=aQ-RhnonZyg

2013. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen nagyon szembetűnő, legalábbis nekem. De több ember aki látott már nálam így filmet BD-ről Full HD-ben állította hogy ő semmi változást nem lát. Érdekes.

Pedig DVD-ről nézve aligha lehetne megszámolni King Kong szőrét, mint BD-ről nézve.

2013. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kicsit bonyolultabb dolog, mert függ a tv felbontásától, a képernyőmérettől, és a nézési távolságtól is.

Pl. egy 62 centis hd ready lcd-n 2,5-3 méterről nézve nemigen látni különbséget egy dvd egy blueray között. Viszont mondjuk egy 102 centis full hd tv-n a minimális nézési távolságból bizony már szembetűnő a különbség.

A legjobb ha te magad próbálod ki! :)

2013. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!