Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Szökés c. sorozatot?

Ki látta a Szökés c. sorozatot?

Figyelt kérdés

Ki látta elejétől végéig (mind a 4 évadot)?

Írjatok véleményt légyszi. Én most annyira beleszerettem a sorozatba, hogy erről álmodok, folyton ezen kattog az eszem, képeket nézek, utánaolvasok..minden! Olyan, mint amikor szerelmes vagyok ^-^. Szóval tényleg rajongó lettem :D. Légyszi írjatok meg minden :D Valakivel úgy beszélgetnék a filmről :P.



2013. jan. 7. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
az első két évad szerintem eléggé jó és pörgős volt, utána már érezni lehetett, hogy kezdenek fogyni az ötletek... szerintem jobb is lehetett volna.
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én imádtam végig. Talán csak a lezárás az utolsó utáni rész nem tetszett, a végkifejlett...
2013. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Én is így voltam vele, napi több részt megnéztem, max 1 hónap alatt kivégeztem a teljes sorozatot, a végső filmmel együtt...:D

Nekem az első évad tetszett a legjobban, aztán tényleg látszott, hogy fogynak az ötletekből, de még így is nagyon maga köré csavart.

Nekem a vége nagyon tetszett, meglepő fordulat volt, sose gondoltam volna, bár sajnáltam Saraékat.

Végignézted már teljesen? :)

2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát most a negyedik évadnál vagyok, úgyhogy ne lőjjétek le a végét :P. Nekem minden egyes pillanat tetszett :D. Úgy imádom!! Még van vagy 15 rész...a héten le akarom nyomni :p. De már azon agyalok, hogy ha végig néztem mit csináljak, mert hiányozni fog:p. Úgyhogy lehet hogy nekiszökök majd mégegyszer :D.
2013. jan. 8. 18:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Kezdd el nézni a Bárkát. Én most abba betegedtem bele :)))
2013. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha ezt befejeztem, akkor megnézem azt is :)

De amúgy még nem tudtok filmeket, amikben a Szökés főszereplői játszanak? :D Mert pl imádom Michael Scofield-et :D nagyon...Meg Lincoln-t és Sara-t is... Szóval bármilyen film bármilyen nyelven :D

2013. jan. 8. 22:50
 7/14 Lestat_626 ***** válasza:
100%

[link]

Saját írás. :)

2013. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én igazán csodállak, hogy így tudtál írni róla, és egyet is értek veled. Az az igazság, hogy én dühös voltam, mikor megtudtam hogy Michael meg kell haljon, de ha boldog családként éltek volna a film végén, az már túl "sablonos" lett volna nekem:D. Szóval bármit is mondjak..ez a sorozat tökéletes. Egy igazi gondom van vele, hogy rövid :D. Mert nekem a 4 évad nem elég ebből az izgalomból meg minden. De az szinte lehetetlen, hogy olyan 'hosszúságú' sorozat legyen, mint a Jóban rosszban, vagy a Barátok közt, mert ez egy komoly gondolatmenet, komoly terv és halálos mennyiségű munka végeredménye, és ezt évtizedeken keresztül csinálni tényleg nehéz lenen a szerkeztőknek. Szóval még azt is megértem, hogy csak 4 évados, de azért bánt:(.
2013. jan. 11. 23:11
 9/14 anonim válasza:
100%

Többször végignéztem az összes évadot. A világ legjobb sorozata! :)


Scofield a "Kaptár-Túlvilág" című filmben is játszik, hasonló szerepet mint a szökésben. :D

2013. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, már láttam. De sajnos Wentworth Miller (Scofield) kevés filmben játszik...:(
2013. máj. 11. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!