Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen " Így jártam anyátokkal...

Milyen " Így jártam anyátokkal "-hoz hasonló sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik az Így jártam anyátokkal c. sorozat, tudtok ehhez hasonlót, vígjáték témájút..?:)
2013. jan. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Jóbarátok

Két pasi meg egy kicsi

Házi barkács

Agymenők

2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 8. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátok klasszikus, azt egyértelműen, még nem láttam olyan embert, aki nem szerette volna.

Többi már más kérdés, TBBT szvsz elég fos, és elég sokan fikázzák (ettől még bepróbálhatod, mert neked lehet tetszik), Házi barkács régi, kevésbé ismert és nem annyira szeretett sorozat, TAAHM-nek meg volt pár jó évadja.


Az egyik HIMYM-re a legjobban hasonlító sorozat az a Rules of Engagement. Szintén 2 pár van benne + egy Barney féle csajozógép (bár őt azért kicsit jobban fikázzák), és ennek kb 4 jó évadja van, az 5. már nem olyan jó (de HIMYM-nek csak max 3 jó évadja van, szóval ez alapján mondhatni jobb sorozat).


Kevésbé hasonlít rá, de egyik jelenlegi legviccesebb sorozat: Parks and Recreation.

Ezen kívül egy másik hatalmas: Community

Régiek közül: Scrubs. Ez abban hasonlít HIMYM-re, hogy nem szimpla vígjáték, van sztori és pár elég komoly drámai rész is (bár Friends is kicsit ilyen, de ez talán komolyabb).


Szintén egy kultsorozat: Arrested Development


Jelenleg futó sorozatok közül még a Modern Family-t és a New Girl-t hagytam ki, előbbit a közönség és a kritikusok is nagyon szeretik, folyton nyeri az Emmy-ket, utóbbi meg nagy közönségkedvenc lett (az első 3-4 része sem rossz, de utána indul be igazán).

2013. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!