Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1 film címére lennék kíváncsi....

1 film címére lennék kíváncsi. Arról szolt, h 1kislányt a papája otthonba adott, mert behívták katonának és a lány anyukája már nem élt. A kislánynak semmiben sem volt hiánya, de egyszer az a hír érkezett, h papája meghalt. Emlékszik valaki a címére?

Figyelt kérdés
Folytatom: Így a kislánynak mosogatnia kellett.De a szomszédban lakott egy török férfi aki a lány minden kívánságát teljesítette(a kislány szeretett volna aranyló papucsot és megkapta..persze nem tudta,hogy a török férfi teljesíti a kívánságait).(Egy néger kislánnyal mosogatott). A végén kiderült,hogy a lány apja él és ennél a török férfinél lakik, de amnéziás lett.Valaki emlékszik a címére? Régebbi film(kb 8 éve adhatták).
2009. aug. 27. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Júúúj ezt a filmet én is láttam:) de én se tudom a címét sajnos:( pedig jó lenne:S :)
2009. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"...Még csak apró kislány, de már hercegnő. A varázslatos Indiában él édesapjával, aki rajongásig szereti. Ám az álomvilág nem tart örökké: a papát behívják katonának, és Sarah New Yorkba kerül, egy szigorú lányintézetbe. Szabályok, rend és vasfegyelem - csupa olyan fogalom, ami Sarah számára eddig ismeretlen volt. Aki megszokta, hogy mindenütt csoda veszi körül, az nem adja fel könnyen. Sarah azonban új otthonában is ragaszkodik önállóságához és India meséihez..."


[link]


Nagyon megható film, a TV-ben is többször ment már...

Lehet, többféle feldolgozása létezik, de én azt a verziót láttam, hogy a kislány Indiában élt az apukájával sokáig. A nevelőintézet szomszédságában lakó úrnak van egy indiai szolgája, vele barátkozik össze a kislány...

A gonosz igazgatónő hercegnőhöz illő körülmények közt tartja a kislányt, míg az apukája fizet érte, de mikor az apuka eltűnik a harctéren és nem jön tőle több csekk, akkor a szolgák közé helyezi a kislányt. Egy koszos, fűtetlen padlásszoba lesz a lakhelye, enni sem nagyon adnak neki. A szomszédban élő indiai szolga csodás lakomát "varázsol" a szobájába, a kislány erre megvendégeli a nevelőintézetben élő kislányokat is...

Nagyon szeretem ezt a történetet! :]

2009. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, ez az:) Nagyon szépen köszönöm:)
2009. aug. 28. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!