Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Legbelső félelem című...

Mi a Legbelső félelem című film vége?

Figyelt kérdés

Sajnos elaludtam, de nagyon érdekelne a vége.

Odáig láttam, hogy skizofrén a fiú meg volt az a video kazetta, és azt hiszem megöltek még egy pasit is de azt már nem tudom ki volt. Válaszoljatok!!!


2008. jún. 1. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A skizofrén fiúról kiderült, hogy nem is skizofrén, csak megjátszotta, de a végén felmentették, mert jó volt az ügyvéde (Richard Geere). Így elmebajra hivatkozva felmentették. Aztán a legeslegvégén derült ki, hogy csak megjátszotta a skizofréniát, tök normális volt, csak éppen gyilkos. A barátnőjét is megölte, meg az érseket is. És mind tudatosan, de megúszta. Nagyon jó film volt, én a helyedben nem itt akartam volna megtudni, hogy mi lett, hanem valahonnan megszereztem volna, hogy megnézzem! Csak a sok szar reklám... én is tusoltam közben, mert mmajdnem elaludtam.
2008. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet, végre valaki. Úgy sajnálom, hogy nem láttam végig valahonnan meg kell szereznem. Amíg láttam nagyon tetszett!!! Köszi
2008. jún. 1. 13:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlen honnan lehetne megszerezni???
2008. jún. 1. 13:33
 4/5 anonim válasza:

Meg lehet venni a filmet, keress rá a neten!

Egyébként a film nagyon szuper volt, és csak tényleg mellékesen: én mindkét pasit imádom benne! Mindenkinek ajánlom figyelmébe Edward Norton "Színes fátyol" című filmjét is!

2008. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,majd rákeresek!!!
2008. jún. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!