Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Twilightnek lessz 6. része...

A Twilightnek lessz 6. része vagy legalábbis olyan amiben a Renesme már felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
Olyat halottam hogy összejönnek a Jackobbal igaz? :)

2013. jan. 10. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könyvből csak 4 rész készült, így jelenleg nem lenne mit megfilmesíteni a folytatáshoz.
2013. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Véletlen elírtam 5-öst akartam írni :D a Breaking Down után vagy annak a a harmadik fejezete? remélem lessz sokan szeretik megérné csinálni.De már halottam hogy írják amúgy a folytatást még nincs vége szerintem ;)
2013. jan. 10. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos,én nagyon reménykedem benne,h lesz ilyen is,de szerintem sajnos nincs rá sok esély,mivel az írónő azt mondta,h ő már ezt lezártnak tekinti és nem valószínű,h valamikor még folytatni fogja. :( És ha a filmeket folytatnák is,a színészek nem ugyanazok lennének (legalábbis a főbb szereplők biztosan nem) és úgy már nem lenne az igazi. :( De én azért mindig reménykedem. :)
2013. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lesz 1000 éve bejelentették
2013. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 0322 válasza:
Ha nem lesz folytatás, akkor honnan vannak a The Twilight Saga- Eternal Flame- Trailer-ek a YouTub-on?
2013. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen a "felnőtt" Renesme-s trailerek stb... a képek amiken Jacobbal van ?? :D
2013. jan. 18. 18:39
 7/11 0322 válasza:
Tegnap mondta egy ismerősöm, hogy rengeteg hamis trailer van, ami ezt jelenti, hogy nem igazi filmelőzetes. Állítólag valami Twiligt fun kitalálta a történet folytatását és meglévő filmekből vágták össze a jeleneteket.
2013. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem én de akkor hogyan szedték rá taylor lauthnert hogy a "felnőtt Renesmevel" szerepeljen egy ilyen hamis trailerben és képeken is. Szerintem biztosan lesz még része. :-)
2013. jan. 20. 11:48
 9/11 0322 válasza:
Úgy legyen. Én még a "hamis" részt is élvezném, csak legyen valami :-)
2013. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sziasztok! eddig mindenhol azt olvastam hogy lessz folyttás ést most már nem???
2013. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!