Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek a Xena-hoz hasonló...

Ismertek a Xena-hoz hasonló sorozatokat vagy filmeket?

Figyelt kérdés

#sorozat #film #leszbikus #hasonló #Xena #vándorlás #régi #warrior princess #harcor #több- egy isten
2013. jan. 10. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted nő központú vagy hasonló korban játszódókat?
2013. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ha a leszbikus témára gondolsz, sok filmet tudnék mondani de jószívvel ajánlani csak keveset. Nem is írom le, csak ha kéred. A Xena után én a Spartacus sorozatoknak estem neki. Hasonlónak nem mondanám, max annyiban hogy ókor meg Lucy Lawless, de ez utóbbi nekem magában is elég volt hogy fenntartsa az érdeklődésemet.

Hm.... animét viszonylag sokat tudnék ajánlani.

2013. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Herkules (görög kalandfilm sorozat 1995)
2013. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy pont ugyan olyan legyen, de én pl. magára korra gondoltam (több isten hit), vagy a fő száll, hogy két "barát" együtt utazik.

Leszbikus témában is jó.


De nekem ez a harcos szerep tetszett a legjobban, meg Xena és Gabrielle kapcsolata.

2013. jan. 11. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
De animéket írhatsz ha ismersz :)
2013. jan. 11. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Kannazuki no Miko
2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte vele egyidőben futott (ha jól emlékszem) Hercules, Vadak ura, Elveszett világ.
2013. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!