Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Berényi András halála. Nem...

Berényi András halála. Nem furcsa kicsit?

Figyelt kérdés

Senki nem látta holtan Andrást, egyedül Klaudia. Klaudia nincs meghatódva, nem is érdekli, nem foglalkozik vele.

Senki nem ment be megnézni a holttestét stb.

Én el tudom képzelni azt, hogy nem halt meg, csupán ez látszat. Klaudiaval megbeszélte, hogy ne mondja el senkinek sem hogy él. A zsarukkal megbeszélte, hogy deritsék ki kik verték össze, közben persze ő szépen lelép Dubaiba, mert julit sem akarja látni.



2013. jan. 11. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi furcsa nincs benne. Ez nem olyan sorozat ahol hullákat mutogatnak, főleg nem olyan hullákat amik épületekről estek le.


Az, hogy Klaudia nem törődik vele az más dolog, mindenki másképp gyászol illetve másképp próbál feldolgozni dolgokat.


András meg nem olyan ember aki csak úgy lelép, ott hagyva a családot. Szimplán ki lépett a sorozatból és így oldották meg a távozását.

2013. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam valahol, hogy nem kilépett, hanem kiírták, mert már nem volt érdekes a karaktere.
2013. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pedig jó karakter volt, inkább Lacit írtak volna ki.


Nem azt mondtam h mutogassák a hullát, de hogy senki nem látta, csak Klaudia. Se Miki se Nóra senki nem látta.


A családja... Milyen család? Juli megcsalta, Peti és Máté nem a fia, Attila szinten haragosa.


Én kinezem azt, hogy titokban lelépett Dubaiba, otthon meg eltemetnek egy másik hullát. Aztán valamikor ujra feltűnik András.

2013. jan. 11. 14:13
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem valószínű,de ez az ötlet még mindig érdekesebbé tenné a sorozatot.

Már amúgy is kezd hányingerem lenni főleg a fiatalabb szereplőktől("Luca","Timike","Aliz",stb...),de még unalmas is hozzá...

2013. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy nem a sajátja azok a kölykök még szeretheti őket. Meg azt se feledd, hogy nem csak ezek a gyermekei...ott van Bandi meg a másikak is.
2013. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Én csak azt bánom,h ő volt a "jó ember" megtestesítője a sorozatban,erre ilyen halált kap...
2013. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 feketetulipán válasza:
90%

Hogy ez mekkora hülyeség volt a sorozatban!

Eleve ez az Igor gyerek,vérprofinak vallja magát, már látott képet Attiláról+majdnem el is gázolta ,és nem ismerte fel,h a tetőn András van nem Attila!

Ez nevezi magát profinak ? Inkább balek!

A másik baklövés, mikor kirohant a bűntársával az épületből kereket oldva....egy profi sosem rohangászik,hanem emgőrzi a hidegvérét, nem feltűnősködik, nevetséges az egész és siralmas!

Nemtom ki az az észlény aki ezt a sorozatot írja, de jó nagy csicska az is biztos, semmi realitás alapja nincsen!

2013. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Édes istenem... ettől a dubai-os ötlettől nem hogy érdekesebb lenne a sorozat, hanem szimplán csak szánalmas... Uncsi volt már András, ideje volt, hogy kiírják... Az is jó ötlet volt, hogy meghalt; mert így érdekes és izgis h mi lesz a továbbiakban a cégbeli 18%-ával... :P
2013. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem is halt meg...
2013. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Kellett egy "kiskapu", hátha visszaköveteli a népharag /lásd Bobby Ewing/.
2013. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!