Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ennek a filmnek a...

Mi lehetett ennek a filmnek a címe? 8vígjáték, horror féleség volt, talán sorozat)

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem belőle,hogy volt benne két fiatal nő,akik bekenték magukat valami krémmel,amitől elvileg idősebbnek látszanak,vagy mi volt.Csak túl sokat kentek fel és csontvázak lettek :D Volt benne valami főszereplő pali,aki tudta,hogy ez lesz,de valamiért nem ért oda időben,hogy megakadályozza(azt hiszem feltartotta a szomszéd,de nem szándékosan).A végén valahogy visszaváltoztatja őket(ja és nem csontvázak lesznek,életre is kelnek.Zombifélék,meg azt hiszem maszk is van rajtuk.)

Ez így első hangzásra nem túl vicces,de ha jól emlékszem,volt valami vígjáték féle beütése.De lehet,hogy tévedek.Valamint az is előfordulhat,hogy sorozat volt,nem tudom.

Meg annyira emlékszem,hogy volt benne valami zöld fény is.


Elnézést az esetleges rendezetlenségért,sietve írtam a kérdést!



#horror #vígjáték #misztikus #csontváz #kinyiffan #visszanyiffan
2013. jan. 12. 15:40
 1/1 A kérdező kommentje:
A 8-as helyett zárójelet akartam írni,csak véletlen nem nyomtam meg a shift gombot.
2013. jan. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!